לאחר גל השקות מכשירי הדגל של החודש האחרון - שכלל, לפני האייפון, את Galaxy Alpha המתכתי של סמסונג ו-Xperia Z3 של סוני, הגיע תור קטגוריית הביניים בישראל להתחדש במכשיר מעניין: LG ישראל ויבואנית המוצרים שלה, רונלייט, הודיעו היום על השקתו בארץ של G3 Beat, הגרסה המוזלת למכשיר הדגל המוצלח שלה מהשנה.

G3 Beat

הסמארטפון G3 Beat של LG (צילום: LG)
גרסה מוזלת למכשיר מוצלח. G3 Beat של LG | צילום: LG
נראה כמעט זהה ל-G3, אך למעשה הוא מעט צנוע ממנו: המסך שלו הוא בגודל 5 אינצ' ובאיכות HD רגילה, לעומת 5.2 אינצ' ו-2K במכשיר היקר יותר; המעבד שלו מרובע ליבות, אך מדגם בסיסי יותר; המצלמה מציעה את אותן תכונות התמקדות מהירה באמצעות קרן לייזר, אך החיישן שלה בעל רזולוציה של 8 מגה-פיקסל במקום 13; הוא כולל זיכרון עבודה בנפח 1 גיגה-בייט ואחסון פנימי בנפח 8 גיגה-בייט - נתונים נמוכים מאלה של G3; והסוללה היא בהספק 2,540 מיליאמפר/שעה במקום 3,000. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד קיטקט 4.4 מבית גוגל.

עם זאת, G3 Beat לא מוותר על התמיכה בדור 4 של רשתות הסלולר, כמו גם על רוב התכונות המתקדמות של מכשיר הדגל מבית היצרנית הקוריאנית - אך מוצע במחיר אטרקטיבי יותר של 1,850 שקל. זיו קוריצקי, סמנכ"ל שיווק ב-LG ישראל, הגדיר את המכשיר כ"איכותי, נגיש ומתקדם עם רכיבי חומרה מהשורה האחרונה בתחום". הוא אמר כי "אנו צופים הצלחה רבה למכשיר הBEAT בשוק הישראלי, שכן הלקוח יזכה למכשיר LTE (דור 4) מתקדם ביותר במחיר שיהיה אטרקטיבי ביותר".