גלקסי S5 (צילום: דן פישל)
קודם תזמינו, אחר כך נספר לכם כמה שילמתם. גלקסי אס 5 | צילום: דן פישל

יבואנית מכשירי הסלולר של סמסונג בישראל, סאני תקשורת, החלה במכירה מוקדמת של מכשיר הגלקסי אס 5 באתר סמסונג מובייל, כחלק מההשקה העולמית בחודש הבא.

את המחיר בחרה סאני לא לפרסם וכדי להירשם להזמנה המוקדמת יש לשלם מראש 200 שקל כדי להבטיח את קבלת המכשיר ביום ההשקה. החברה מבטיחה כי הסכום יקוזז מהמחיר הסופי ומגבילה את ההצעה ל-1,000 הנרשמים הראשונים בלבד. מצד שני, ההרשמה לא מחייבת ובמידה והלקוח החליט כי הוא אינו מעוניין, הוא יהיה זכאי לקבל החזר על מלוא גובה התשלום.

כחלק מההצעה, תעניק סאני למזמינים המוקדמים הטבה בדמות אחריות מורחבת למשך חצי שנה המכונה “סאני 360” וכוללת שירות תיקונים עם חלפים מקוריים, 3 חודשי אחריות על תיקונים והשתתפות עצמית בעלות נמוכה.
על פי הערכות, מחירו של מכשיר הגלקסי אס 5 יעמוד בישראל סביב מחיר של 3,500 ש”ח והוא יושק בשתי גרסאות – האחת מבוססת Snapdragon 801 של קואלקום התומכת ברשת הדור הרביעי LTE והשנייה מבוססת שבב Exynos 5 Octa של סמסונג עצמה ותומכת ברשת הדור השלישי בלבד. זהו המכשיר הראשון של סמסונג שישווק בישראל בגרסא התומכת ברשת הדור הרביעי LTE, שכידוע עדיין אינה פועלת בישראל אך נמצאת בהליכי הקמה ואישור בימים אלה.

סמסונג הכריזה על סמארטפון הדגל החדש שלה בתערוכת MWC 2014 בברצלונה לפני כחודש. בין החידושים בדור החמישי למשפח הגלקסי ניתן למנות סורק טביעות אצבע המשולב בכפתור הבית, חיישן דופק המשולב בגב המכשיר, מצלמה משופרת ומהירה יותר, מצב חדש לחיסכון קיצוני באנרגיה, יכולת להגן על אפליקציות מפני ילדים (או להיפך) וגוף עמיד בפני מים ואבק.

הכתבה המקורית פורסמה באתר TGspot