בזק (צילום:  Photo by Flash90)
חבילה הכוללת סלולר, קו טלפון קווי, וגם תשתית אינטרנט. מחיר החבילה עומד על 239 שקל בחודש | צילום: Photo by Flash90

חברת בזק והחברה הבת yes, ישווקו לראשונה חבילת תקשורת כוללת - הכוללת סלולר, טלפוניה קווית, אינטרנט וטלוויזיה. לאחרונה הגישה yes בקשה למשרד התקשורת שיאשר את החבילה, שתהיה במתכונת דומה לחבילה שעליה דיווחה בזק היום, הכוללת טלפוניה וסלולר.

בזק מדווחת היום כי היא תשיק לראשונה חבילה הכוללת סלולר, קו טלפון קווי, וגם תשתית אינטרנט. מחיר החבילה עומד על 239 שקל בחודש והוא כולל חבילת שיחות,SMS וגלישה ללא הגבלה ברשת פלאפון, יחד עם קו טלפון נייח במסלול הכולל 100 דקות, ובנוסף תשתית אינטרנט בקצב של 10 מגה. זאת הפעם הראשונה שבזק ופלאפון משתפות פעולה ומשווקות יחד חבילת שירותים.

המחיר הכולל הוא לשנה ואין כל התחייבות. ניתן גם לשלב את המסלול של פלאפון עם חבילות אחרות שבזק מציעה, הן בטלפון הנייח והן באינטרנט. החבילה מוצעת הן ללקוחות קיימים והן ללקוחות חדשים בבזק ובפלאפון, והיא משווקת לאחר שמשרד התקשורת אישר אותה בעקבות החלטתו לא להתערב בה.

רן גוראון, משנה למנכ"ל בזק, אמר כי המהלך ישנה את שוק התקשורת בטווח הרחוק, כפי שבזק שינתה את מבנה השוק בעקבות השיווק המשותף שבין בזק וחברות ה-ISP שהחל לפני שנתיים. גוראון אמר כי בזק נערכת לשיווק של כל שירותי התקשורת וכך היא רואה את עצמה פועלת בעתיד הקרוב.

מנכ"ל פלאפון, גיל שרון, מסר היום, כי השקת החבילה החדשה מהווה מהלך פורץ דרך בענף הטלקום, שממנף את מובילותן של שתי החברות מקבוצת בזק. "חבילת התקשורת משלבת את הפתרונות המתקדמים בענף ואת התמורה הטובה ביותר לצרכן הישראלי". אמר שרון.

כל לקוח בזק יכול להזמין עד 5 קווים סלולריים במסגרת החבילה, כשעלות כל קו היא 99 שקל לחודש. כך ניתן למעשה גם להתחבר לטלפון קווי בבית, וגם לספק לכל בן משפחה קו סלולרי ללא הגבלה. בזק תבצע עבור הלקוח את ההזמנה של החבילה הסלולרית, כך שלמעשה הוא לא צריך לפנות לפלאפון בעניין. לקוחות החבילה החדשה ימשיכו לקבל חשבון על השירותים הקוויים מבזק, ואילו פלאפון תספק ללקוח את החשבונית על שירותי הסלולר.

>> סמסונג חושפת: כך עיצבנו את הגלקסי S3

>> צפו: בלוגר ישראלי צילם דגם של אייפון 5