מה קורה במחלקת הפרסום של נוקיה? פחות משבוע אחרי פיאסקו סרטון הפרסומת המזויף שהציג יכולות שקריות של מצלמת הלומיה 920, מגיעה פשלה נוספת.

הפעם החברה מדליפה בטעות, גם כאן בסרטון פרסומת, שאפליקציית שיתוף התמונות הפופולרית אינסטגרם בדרך לווינדוס פון 8. מערכת ההפעלה הניידת של מיקרוסופט, המקבילה לאנדרואיד ו-iOS של אפל. כתבי אתר הטכנולוגיה The Verge, שמו לב שבסרטון הקידום של האפליקציות החדשות שיגיעו למערכת ההפעלה שלה, החברה הוסיפה בטעות (או שלא) גם אייקון של אינסטגרם, במראה מותאם לזה של ווינדוס פון.

לפי הסרטון (יש לציין שאנחנו לא הצלחנו להבחין באייקון), לא ברור אילו תכונות תכלול האפליקציה המותאמת, אבל מציינים כי נוקיה ומיקרוסופט עושות הכל כדי להעניק למשתמשיהן את כל מה שמציעות היריבות.

באתר מסייגים ומציינים כי ייתכן ומדובר באפליקצייתת Vimeo, שיש לה מראה דומה, אבל מצהירים כי הצליחו לאמת עם מספר גורמים מקורבים ובכירים שביקשו שלא להיחשף, כי אינסטגרם אכן תגיע לווינדוס פון עד סוף השנה. 

נכון להיום, לאינסטגרם, שנרכשה על ידי פייסבוק לפני קצת פחות מחצי שנה יש כ-80 מיליון משתמשים, באייפון ואנדרואיד, שמעלים בכל יום בערך חמישה מיליון תמונות. עכשיו כשהיא מגיעה גם לווינדוס פון, המספר צפוי לזנק אפילו יותר.

>> אופס: אינסגרם הוצפה בתמונות פורנו 

>> אייפון קילר? מיקרוסופט ונוקיה השיקו את סדרת הלומיה