בקושי עבר שבוע מאז חשפה מוטורולה את Moto Z2 Force והתגאתה בטכנולוגיית Shattershield, שלדבריה הופכת אותו לעמיד ביותר בפני נפילות - וכבר מתברר שהטכנולוגיה הזו ככל הנראה לא הופכת את המסך לחסין מפני שריטות, כפי שגילו על בשרם כמה בלוגרים שקיבלו את המכשיר לסקירה.

אתר Android Police דיווח כי מספיקה ציפורן כדי לשרוט את תצוגת המכשיר החדש באופן בלתי הפיך, וכי באופן מפתיע, מכשיר ה-Z Force מהשנה שעברה היה עמיד יותר בפני שריטות. "לא ברור למה מוטורולה שינמכה את החומרים שמהם ייצרה את המכשיר, אבל זה מה שהיא עשתה", הוא מסכם. למעשה, לפי דיווחים שונים טכנולוגיית ה-Shattershield בנויה ממספר שכבות של תצוגה, והבעיה מסתמנת בכך שאחת השכבות לא נדבקת באופן הרמטי לזו שמתחתיה, מה שיוצר ביניהן מרווח אוויר שמשפיע על עמידות התצוגה כולה.

בתגובה הוציאה מוטרולה הצהרה רשמית שקוראת לציבור להשתמש במגני מסך: "טכנולוגיית ה-Shattershield אינה חסינה בפני שריטות, ואלה יכולות להיות סובייקטיביות. החברה מעודדת שימוש במגני מסך צד ג' כדי להוסיף לעמידות בפני שריטות. במהלך העבודה על Shattershield עברנו לעיצוב 3D כדי להתחרות מול החברות האחרות. תוצאות שבידינו מראות כי המסך עמיד לא פחות מהגירסה של השנה שעברה. יחד עם זאת, אנחנו ממשיכים לפתח ולשפר את העיצוב. היחידות שבהן מדובר הן מהראשונות שאי פעם יוצרו, ויש לנו תחליף משופר עבורן, שהלקוחות שלנו ייהנו ממנו לאחר ההשקה".

כמו כן, החברה ככל הנראה הורתה לחברות שמוכרות את המכשיר להחליף את השכבה העליונה של המסך בחינם עבור לקוחות שמגיעים להתלונן.

הכתבה פורסמה במקור באתר  TGspot

עוד ב-TGspot:
הטיפים והטריקים שלא היכרתם לשימוש בגלקסי S8
מוטורולה השיקה שני סמארטפונים זולים