האם השקת אייפון 5 קרובה מתמיד? לפי דיווח באתר 9to5mac המסקר את חברת אפל, השקת גרסת האייפון הבאה תתרחש כבר בקיץ הקרוב.

האתר מסתמך על מקור אמין שעובד במפעלי פוקסקון שבסין, אלה שמייצרים את האייפון שאומר כי תהליך הייצור שלו כבר החל ונכון לעכשיו הוא אכן מכונה אייפון 5.

אייפון. אפשר לחסוך אלפי שקלים (צילום: רויטרס)
אייפון 5 יהיה גדול ורחב יותר מקודמיו, עם מסך בגודל של לפחות 4 אינץ' | צילום: רויטרס

עוד חושף המקור כי ראה מספר דוגמאות של מכשירים שכמעט זהים אחד לשני, עם שינויים קלים ביותר בעיצוב לכן הוא מתקשה לדעת איזה מהמכשירים הוא האייפון 5 האמיתי, אך ההבדלים ביניהם מינוריים כך שניתן להבין מה יהיה המבנה והעיצוב שלו לפי התכונות המשותפות לכל המכשירים שראה.

מסך האייפון 5 גדול כמעט כמו של הגלקסי S2

הבשורה הגדולה היא שאייפון 5 יקבל מסך בגודל של 4 אינצ' ויותר (לעומת ה-3.5 אינצ' של אייפון 4S). כאן נראה שאפל בהנהגתו החדשה של טים קוק הושפעה מטרנד הגדלת המסכים של הסמארטפונים והפכה גם את האייפון לגדול כמעט כמו הגלקסי S2 בעל מסך של 4.3 אינצ'.

אייפון 5: ארוך ורחב

הצורה של האייפון החדש לא תקבל צורת טיפה כפי שדווח במספר אתרים ותהיה זהה למבנה סימטרי כמו זה של אייפון 4S.

במקביל לגדילת המסך גם הגודל של המכשיר מתרחב ומתארך. אף אחד מהמכשירים לדוגמה שראה לא היו זהים בגודלם לאייפון 4 או אייפון 4S.

אכזבה לחובבי הסמסונג גלקסי 

אין תמונה
סמסונג דחתה את השקת גלקסי S3 בפברואר למועד לא ידוע

במקביל לחדשות הטובות עבור האייפוניסטים, לחובבי הגלקסי S של סמסונג צפויה אכזבה. לפי דיווח באתר הטכנולוגיה The Verge, סמסונג ככל הנראה תבטל את השקתו של מכשיר הדגל שלה או ליתר דיוק תזיז את התאריך מפברואר הקרוב כפי שתיכננה בהתחלה למועד עתידי לא ידוע.

הסיבה לביטול ההכרזה על המכשיר אינה ברורה אך לפי The Verge סמסונג מקווה להשיק את המכשיר בו זמנית בשוק האמריקני והגלובלי ולכן מעוניינת לחכות. מבחינת נתונים פיזיים כרגע לא ידוע האם סמסונג מתכננת לשנות את גודל המסך או את העיצוב של המכשיר.

מה שניתן לומר בוודאות מלאה היא שסמסונג גלקסי S3 יקבל את מערכת ההפעלה החדשה והמדוברת של גוגל,אנדרואיד 4.0 או בכינויה Ice Cream Sandwich.

סמסונג גלקסי S3 צפוי להיות בעל מעבד מפלצתי עם ארבע ליבות (גלקסי S2 וגם אייפון 4S בעלי מעבד כפול-ליבה), אפשרות צילום תלת מימדית של תמונות וגם ווידאו, תצוגת מסך תלת מימדית ללא צורך במשקפיים מיוחדים, צילום וידאו באיכות 720p HD ועוד.

>> כך תסירו מהטיימליין של פייסבוק את כל המידע המביך מהרגע שנולדתם ועד היום