"הסמסונג גלקסי S3 שלי התפוצץ בזמן שישנתי", כך טוען משתמש רדיט שפירסם את הפוסט בפורום אנדרואיד, ועוד סדרת תמונות של המכשיר השרוף. לטענתו לפני שהלך לישון, הוא חיבר את המכשיר למטען והתעורר באמצע הלילה אחרי ששמע רעש חזק ומוזר של חריקות.

לדבריו, המראה היה מזעזע ומסוכן, הגלקסי עלה בלהבות ומילא את כל החדר בעשן וריח חזק של ריקבון. הוא מתאר שהצליח לכבות את הסמארטפון המתלקח אחרי ששפך עליו כוס מים, אך זה כבר הספיק לשרוף חלק מהמזרן שהיה על המיטה. עוד מספר הגולש כי נכווה באצבעו כשניסה לכבות את הגלקסי הבוער.

בואו לפייסבוק של נקסטר

גלקסי S3 השרוף
הגלקסי S3 השרוף

 

 

 

 

 

 

  

 

 

המקרה הזה מצטרף למספר תקריות דומות בהן מכשיר גלקסי או אייפון (או מכשיר אחר שלא זכה לסיקור נרחב) התפוצץ או עלה באש.

המקרה המפורסם ביותר ארע בחודש יולי האחרון, אז משתמש גלקסי S3 סיפר באחד מהפורומים ברשת כי כאשר נהג ברכבו שמע פיצוץ מכיוון המכשיר ולאחר מכן עלתה גם להבה וניצוצות הישר מהחלק התחתון. כאשר עצר את רכבו, שם לב כי המכשיר נשרף במקום חיבור ה- Micro USB להטענה.

סמסונג שחקרה את המקרה, הגיעה למסקנה כי מה שגרם להתחממות המכשיר ובסופו של דבר לשריפתו הוא "מקור אנרגיה חיצוני". במילים פשוטות יותר, השריפה נבעה ממקור חום חיצוני שהגיע למכשיר ולמבנה הגלקסי S3 אין שום קשר להצתתו. עוד נכתב בדוח של המכון כי "הדרך היחידה לגרום נזק שכזה, כפי שנגרם למכשיר המדובר היא לשים אותו או את חלקיו בתוך מיקרוגל ביתי".

גם המשתמש הודה בסופו של דבר כי "התעסק במכשיר", זאת מפני שחשש מתביעת דיבה של סמסונג.
ייתכן וגם במקרה הזה יתגלה כי היה גורם חיצוני שנגע במכשיר וזה מה שהוביל לשריפתו. 

*סמסונג טרם הגיבה לטענות.

גלקסי S3 השרוף
הגלקסי עלה בלהבות ומילא את כל החדר בעשן וריח חזק של ריקבון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

>> צפו: אייפון התפוצץ ונשרף בכיסו של משתמש

>> בת 14 התאבדה בגלל סרטון עירום שהופץ בפייסבוק; העובדים צפויים להיחקר