באירוע השקה שערכה אמש (ד') OnePlus בלונדון, היא חשפה באופן רשמי את הסמארטפון החדש שלה, OnePlus 6, וברוח התקופה גם הוא כולל מגרעת בראש המסך, מערך צילום כפול ואפשרות לפתיחת המכשיר באמצעות זיהוי פנים. את ראשוני המכשירים נראה בישראל כבר בתחילת חודש יוני, ומחירם יתחיל מ-2,599 שקלים.

למכשיר תצוגה מסוג Optic AMOLED בגודל של 6.28 אינצ', ברזולוציה של 1,080x2,280 פיקסלים וביחס של 19:9. כאמור, התצוגה מגיעה עם מגרעת בראשה, בדומה למכשירי הדגל האחרונים. כמו כן, עיצובו של המכשיר כולל זכוכית מלפנים ומאחור, עם מסגרת מתכתית מסביב. בעוד יצרנים רבים כבר ויתרו על יציאת ה-3.5 מילימטר לאוזניות, בחרה OnePlus להשאירו בתחתית המכשיר.

צילום: יש גם Bokeh

מערך הצילום הכפול של OnePlus 6 מציג זוג מצלמות אחוריות – האחת ברזולוציה של 16 מגה-פיקסל והאחרת ברזולוציה של 20 מגה-פיקסל. בזכות שתיהן ניתן לצלם גם צילומי דיוקן ולהפעיל את אפקט ה-bokeh הפופולארי, שמטשטש את הרקע. למצלמה הראשית מייצב תמונה אופטי ואלקטרוני, מפתח צמצם של f/1.7 ופיקסלים גדולים המספקים תוצאות טובות גם בצילום באור חלש. מצלמת הסלפי תצלם תמונות ברזולוציה של 16 מגה-פיקסל, והיא כוללת מפתח צמצם של f/2.0.

OnePlus 6 מסוגל ללכוד וידאו ברזולוציית 4K בקצב של 60 פריימים לשנייה, וכן ישנו מצב צילום בהילוך איטי המסוגל ללכוד 480 פריימים לשנייה ברזולוציית 720p. כמו כן, תמצאו במכשיר גם עורך וידאו מובנה.

זיהוי פנים מהיר וביצועים משופרים

מתחת לזוג המצלמות של OnePlus 6 ממוקם חיישן טביעות האצבע. החברה מצהירה כי הוא מהיר במיוחד ויזהה את טביעת האצבע שלכם תוך 0.2 שניות. עם זאת, מי שיעדיף לפתוח את המכשיר באמצעות תווי פניו, המכשיר יזהה אותם תוך 0.4 שניות, כפי שהדגימה החברה באירוע ההשקה.

בחברה מדגישים את ביצועיו המשופרים של OnePlus 6, המתבססים על שבב Snapdragon 845 של קוואלקום, עם 8 ליבות במהירות של 2.8 גיגה-הרץ. המכשיר כולל 3 תצורות: האחת בעלת זיכרון עבודה (RAM) של 6 גיגה-בייט ונפח אחסון של 64 גיגה-בייט; ושתי גרסאות בעלות זיכרון עבודה של 8 גיגה-בייט - אחת בעלת נפח אחסון של 128 והאחרת 256 גיגה-בייט.

יש גם חסינות למים ואבק, אולם החברה לא מציינת בדיוק באיזו רמה. חיישן טביעות האצבע, המיקרופון וכניסת הטעינה חסינות לכניסת נוזלים, כמו גם שאר החריצים בטלפון. הוא ישרוד טבילה זריזה במים, אך אינו מיועד לשחייה.

עם גרסת אנדרואיד 8.1 וממשק הבית של OnePlus, ה-OxygenOS, מעניק המכשיר חוויית אנדרואיד נקייה ומהירה. כמו כן, ישנו מצב משחקים ייעודי המנצל בצורה מיטבית את משאבי המערכת. הסוללה היא בקיבולת 3,300 מיליאמפר/שעה, בלתי נשלפת, ובזכות טכנולוגיה לטעינה מהירה היא יכולה לעבוד יום שלם לאחר חצי שעה של טעינה.

הכתבה פורסמה במקור באתר TGspot

עוד ב-TGspot:
וואן-פלוס השיקה גם אוזניות שיודעות לעצור את המוזיקה לבד
גוגל הציגה את אנדרואיד P: מתי היא תגיע למכשיר שלכם?

OnePlus 6 יוצע בשלוש גרסאות: "שחור חצות", "שחור מראה" וסדרה מוגבלת של "לבן משי". בארה"ב ובאירופה נראה כבר את ראשוני המכשירים על המדפים ב-22 במאי. אלינו הם צפויים להגיע בתחילת יוני כשמחירם צפוי לעמוד על 2,599 ש"ח לדגם ה-64 גיגה-בייט, 2,799 ש"ח לדגם ה-128 גיגה-בייט ו-3,099 ש"ח לדגם בעל נפח האחסון של 256 גיגה-בייט.