עוד לא התרגלנו לעובדה שלסמארטפונים שלנו יש שתי "עיניים", כמונו - ועתה נראה שהם עומדים להתקדם עוד יותר במטרה לצלם כל כך טוב, שלא נוכל כבר להבדיל בין התמונות שלהם לבין המציאות, או נגיד תמונות איכותיות באמת ממצלמות שעולות אלפי שקלים.

אוואן בלאס, כתב סלולר שנחשב לבעל מקורות אמינים מאוד, חשף אתמול שורת כרזות פרסומת למכשיר חדש של וואווי שהועלו, לדבריו, על ידי עובד בסוכנות פרסום שעובדת עם ענקי התקשורת הסינית.


לפי ארבע המודעות, הסמארטפון הבא של וואווי יכלול שלוש מצלמות אחוריות עם עדשות לייקה, רזולוציית צילום של 40 מגה-פיקסל (אם כי לא ברור האם כל אחד מהחיישנים יצלם 40 מגה-פיקסל או שמדובר בסך הרזולוציות שלהם יחד) וזום 5x. כמו כן, נאמר בפרסומות שהמכשיר יגיע עם מצלמה קדמית ברזולוציה חסרת תקדים של 24 מגה-פיקסל ושכל המצלמות שלו יתמכו בבינה מלאכותית שבוחרת מצבי צילום אוטומטית ולכידה של הרבה יותר אור, כדי לשפר את איכות התמונות באור מלאכותי ובחושך.

למרות שלא ידוע באיזה מכשיר מדובר, התזמון אומר שככל הנראה זה P11, או כפי שהוא נקרא במודעות PCE - המשתייך לסדרת מכשירי הדגל של החברה, שמתחרה במכשירי הפרימיום ה"רגילים" של אפל, סמסונג ו-LG. זאת בניגוד למכשירי סופר-פרימיום, שמגיעים עם מסכים גדולים יותר ומצלמות טובות יותר (כמו אייפון 7 ו-8 פלוס שמגיעים עם מצלמות כפולות לעומת אייפון 7 ו-8 שמגיעים עם מצלמות בודדות, ו-LG V30 שמגיע עם מצלמה טובה יותר מ-LG G6).