לא חשוב כמה טוב הסמארטפון שלכם - לעולם לא יהיה בו מספיק מקום לאחסן את כל השירים שאתם רוצים שיילכו איתכם לכל מקום. מה עושים? אפליקציות סטרימינג (הזרמת מדיה) קיימות בלי סוף, אך רובן עדיין מסורבלות ודורשות חשבון פרימיום כדי להזרים מוסיקה למכשיר הנייד. הדרך הקלה ביותר להאזין למוסיקה בסמארטפון, למרבה האירוניה, היא פורטל הווידאו יוטיוב, אך איך אפשר להאזין למוסיקה שם בלי שהווידאו יישאר על מסך המכשיר?

גם באנדרואיד: להפעיל את יוטיוב ברקע ולהמשיך להשתמש בסלולרי; כך עושים את זה

iOS 7 סיבכה אתכם? 10 תשובות לשאלות ששאלתם

אם יש לכם אייפון עם מערכת ההפעלה iOS 7, ביכולתכם להפעיל סרטונים מיוטיוב ברקע ולהמשיך להקשיב לקולות בזמן שאתם משתמשים באפליקציות אחרות או נועלים את המסך ושמים את המכשיר בכיס. כדי להפעיל את האפשרות הזו בצעו את הפעולות הבאות:

1. הסירו מהמכשיר את אפליקציית YouTube הרשמית.

2. היכנסו לדפדפן האינטרנט המועדף עליכם - ספארי או כרום.

3. חפשו את הסרטון הרצוי ביוטיוב ולחצו על כפתור הנגינה.

4. לחצו על כפתור הבית לחזרה למסך הראשי. הדפדפן ימוזער והסרטון ייעצר.

5. החליקו את אצבעכם מתחתית המסך לכיוון מעלה לפתיחת Control Center. שם יופיע שם הסרטון שהתחלתם לנגן. לחצו על כפתור הנגינה.

6. לחצו שוב על כפתור הבית והמשיכו להשתמש במכשיר כרגיל.

 

באנדרואיד וב-Windows Phone לא ניתן להשתמש באותו "תרגיל", אך ניתן למצוא בחנויות האפליקציות של שתי המערכות יישומונים הפועלים כנגני מוסיקה רגילים, שבמקום קבצים מקומיים מנגנים אודיו של סרטונים מפורטל הווידאו של גוגל. למדריך כיצד להאזין ליוטיוב באנדרואיד או באייפון לא מעודכן.