האם סמסונג תחזור ותמכור את מכשירי גלקסי נוט 7? על פי דיווח של המגזין הכלכלי הקוריאני Hankyung, הענקית הקוריאנית מתכוונת למכור מכשירים מחודשים מהדגם המתפוצץ.

על פי העיתון, כדי להבטיח את ביטחונם של הצרכנים ולהתגבר על הכשל שגרם לסוללות המקוריות והחלופיות של המכשירים להתלקח, החברה תצייד את המכשירים המחודשים בסוללות שונות בהספק נמוך יותר של 3,000-3,200 מיליאמפר/שעה (במקור צוידו המכשירים בסוללות 3,500 מיליאמפר/שעה). מלבד זאת, המכירה תיעשה בהיקף מצומצם מאוד ורק במדינות נבחרות.

עוד ב-TGspot:
לא מתאפקת: LG שחררה עוד טיזר ל-G6, הפעם על העמידות במים
האם הגרסה הבאה של אנדרואיד תיקרא Oreo?

בעקבות הקריאה לתיקון (ריקול) שביצעה בספטמבר אשתקד, יש ברשות החברה, על פי הערכות, כ-2.5 מליון מכשירי נוט 7. מכירה שלהם כמחודשים לא רק תחסוך לחברה את הפסד מחיר הייצור שלהם, אלא גם תסייע לה להימנע מבעיות רגולטוריות שנובעות מהשלכה והטמנה של המכשירים המוחזרים.

לפי סקר מוניטין החברות של חברת המחקר Harris Poll שנערך בקרב 30,000 אזרחים בארה"ב, פרשת הסוללות המתפוצצות של מכשירי הנוט 7 גרמה לירידה באמון במותג סמסונג במדינה. הסקר מצא כי המותג סמסונג ירד מהמקום ה-7 למקום ה-49 ברשימה. כעת נראה שבסמסונג נוקטים במשנה זהירות ושמועות גורסות כי מכשירי הגלקסי S8 יצוידו בסוללות מבית סוני, במקום סוללות של חברת הבת של סמסונג. החברה אף דחתה את אירוע ההכרזה של המכשיר ולא תציג אותו בתערוכת MWC 2017, שתיערך בברצלונה בשבוע הבא.

הכתבה פורסמה במקור באתר TGspot