מהפכת הסלולר ממשיכה: חברת סלקום מצטרפת לטרנד החבילות הבלתי מוגבלות כדי להציב בפני מירס וגולן טלקום עובדות מוגמרות. סלקום ניסתה להימנע עד עכשיו מכניסה לתחום השיחות ללא הגבלה, והמתינה עד עכשיו, ערב ההשקה של פעילותה החדשה של חברת מירס.

בית סלקום (תמונת AVI: חדשות1 ערוץ 2)
149 שקלים בחודש ללקוח בודד או שלושה קווים תמורת 399 שקלים, שיחות והודעות ללא הגבלה | תמונת AVI: חדשות1 ערוץ 2

למעשה, ההחלטה של סלקום להיכנס לתחום התשלום הקבוע ללא הגבלת שיחות והודעות - מעמידה בפני מירס ברירה אחת ויחידה - להציע את אותה החבילה בפחות כסף. מירס (הוט מובייל בשמה החדש) תיאלץ להתמודד עם חבילות סופר אטרקטיביות שמציעות שלוש החברות הסלולריות הוותיקות ותיאלץ לבוא עם הצעה שתהיה דרמטית מאד אם היא רוצה להיכנס לשוק ולגרוף נתח שוק.

למעשה, שלוש החברות הסלולריות דחקו את מירס לפינה מאד מסוימת ומאלצות אותה לשחק בגבולות מאוד ברורים של חבילה ללא הגבלה בהודעות ושיחות (הגבלה עד חצי ג'יגה בגלישה) במחירים של 149-200 שקל.

סלקום תעלה היום בערב (ב') בקמפיין ששם את הדגש על התוכנית המשפחתית שבה מציעה החברה 3 קווים תמורת 399 שקל, שיחות והודעות ללא הגבלה, וגלישה בנפח חצי ג'יגה ללא הגבלת מהירות. לקוח בחבילה שירצה להגדיל את נפח הגלישה ישלם 20 שקל נוספים כדי לקבל 2 ג'יגה. התוכנית אינה כוללת מכשירים והחזרים והלקוחות יכולים לרכוש מכשירים בנפרד או להשתמש במכשירים שיש ברשותם.

לקוח בודד שירצה לקבל חבילה ללא הגבלה ישלם 199 שקל, אך כאן הוא כבר יוכל לקבל הטבות והחזרים לסוגיהם שיוזילו את התשלום ל-149 שקל, בדומה מאד לחבילה שנהוגה היום בפלאפון ובפרטנר קליר. עבור הגדלת חבילת הגלישה ל-2 ג'יגה ישלם הלקוח 20 שקל נוספים או שיסתפק בחצי ג'יגה נפח בלבד.

כדי להתחרות גם בחבילה של פרטנר לאנשי עסקים, סלקום מציעה מסלול ללא הגבלה במחיר של 449 שקל (לפני מע"מ) גם כן לשלושה מנויים - שיחות והודעות ללא הגבלה, כאשר הפעם התוספת היא שיחות לחו"ל דרך נטוויז'ן ללא הגבלה ליעדים נייחים וניידים לכל העולם. כל מנוי מקבל בחבילה 2 ג'יגה גלישה ללא הגבלת מהירות גלישה.

>> כל מה שצריך לדעת על מהפכת הסלולר בישראל