לא, אנחנו לא יודעים עדיין כמה יעלה גלקסי נוט 8 בישראל. הדבר היחיד שברור לנו הוא שהמחיר שלו - כאשר יגיע לכאן לקראת סוף ספטמבר (עוד כחודש, אחרי ראש השנה) - הולך להיות יקר. חישוב פשוט מראה שאם בארה"ב הוא עולה יותר מ-900 דולר, בישראל, אחרי מע"מ, הוא יעלה בסביבות 4,000 שקל - וזו עוד הערכה אופטימית.

אם נראה לכם שהסמארטפון הענק עם העט והמצלמה הכפולה שווה מחיר כזה, יש לא מעט רשתות שישמחו אם תבחרו לקנות אותו אצלן.

לפני שנציג את רשימת החנויות והתנאים בכל אחת, נציין שכל הרשתות המוזכרות בכתבה הן משווקות מורשות מטעם סאני תקשורת, יבואנית מכשירי סמסונג בישראל, שמציעה למזמינים המוקדמים ערכת מתנות הכוללת כרטיס זיכרון בנפח 128 גיגה-בייט, מטען אלחוטי, מטען לרכב וכיסוי אחורי. ההבדל העיקרי הוא מספר האנשים שיקבלו את הערכה בכל אחת מהחנויות.

מחסני חשמל הזדרזה לפתוח הרשמה מוקדמת כבר אתמול בצהריים, עוד לפני ההכרזה הרשמית על המכשיר. הרשת גובה 199 שקל מקדמה, אך מבטיחה גם פריסה ל-36 תשלומים ללא ריבית (הרשתות האחרות מציעות "רק" 12 תשלומים ללא ריבית, כאשר יותר מזה מעלה את המחיר בעשרות אחוזים) וגם את המחיר הזול ביותר על בסיס אישי - כלומר כל אחד שיבוא לקחת את המכשיר יוכל להראות מה ההצעה המתחרה הכי זולה שמצא ולקבל את המכשיר בפחות ממנה. בנוסף, תציע הרשת לרוכשים הראשונים את ערכת המתנות של סאני, בנוסף למשקפי מציאות מדומה, שלט ותחנת עגינה עם רמקולים של Hype.

לעמוד ההזמנה המוקדמת של מחסני חשמל

כשעה לאחר ההכרזה פתחה גם פרטנר בהזמנה מוקדמת, ללא מקדמה, כאשר היא מציעה ל-1,000 המזמינים הראשונים את ערכת המתנות של סאני. החברה ציינה גם כי המכשיר תומך בשיחות על גבי רשת אלחוטית (ווייפיי) כאשר הקליטה הסלולרית גרועה - טכנולוגיה אותה היא החלה להפעיל לפני מספר חודשים.

לעמוד ההזמנה המוקדמת של פרטנר

פלאפון פתחה בהזמנה מוקדמת הבוקר, ובנוסף לערכת המתנות של סאני ל-1,000 המזמינים הראשונים ציינה כי המכשיר תומך בטכנולוגיית MIMO 4X4 שלה, שמאפשרת גלישה סלולרית במהירות של עד 400 מגה-ביט בשנייה.

לעמוד ההזמנה המוקדמת של פלאפון

הוט מובייל פתחה היום גם היא הזמנה מוקדמת, כשגם היא מבטיחה את ערכת המתנות למזמינים הראשונים - אך מגבילה את מספרם של הנהנים מההטבה הזו ל-100, במקום 1,000 אצל החברות המתחרות.

לעמוד ההזמנה המוקדמת של הוט מובייל

בעמוד ההזמנה המוקדמת בסלקום מציעה החברה את ערכת המתנות של סאני ל-500 המזמינים הראשונים.

לעמוד ההזמנה המוקדמת של סלקום

סאני מוכרת את המכשירים באתר האינטרנט שלה וב-18 סניפיה. כאמור, היא תחלק ערכת מתנה למזמינים הראשונים - 2,000, ליתר דיוק. החברה גובה על ההזמנה המוקדמת 199 שקל.

לעמוד ההזמנה המוקדמת של סאני

בסט מובייל מציעה גם היא הזמנה מוקדמת של המכשירים, תמורת דמי מקדמה של 199 שקל, עם אפשרות פריסה ל-36 תשלומים ללא ריבית. היא גם מוסיפה על ערכת המתנות של סאני רמקול בלוטות', זרוע לרכב, משקפי מציאות מדומה ושלט.

לעמוד ההזמנה המוקדמת של בסט מובייל

גם ברשת דינמיקה ניתן להזמין את המכשיר בהזמנה מוקדמת, כאשר גם היא גובה מקדמה בגובה 199 שקל ומעניקה את ערכת המתנות של סאני.

לעמוד ההזמנה המוקדמת של דינמיקה

נציין כי בכל הרשתות הגובות מקדמה, תשלום המקדמה אינו מחייב לקנות את המכשיר באותה רשת וניתן להתחרט ולקבל את הכסף חזרה. כמו כן, הסכום הזה יורד ממחיר המכשיר הסופי, כך שהוא אינו תוספת על המחיר.