מהפכת הסלולר הקרב בין החברות עולה שלב: אחרי שאלון סלולר השיקה אתמול (א') את הפעילות שלה באופן רשמי והבוקר (ב') השיקה גולן טלקום את התעריפים שהיא מציעה ללקוחות, מודיעה חברת הוט כי חברת הבת שלה,  הוט מובייל משיקה היום את שירותי הסלולר שלה, במחיר זול יותר אפילו מגולן טלקום.

הוט מובייל, hot mobile (צילום: אילוסטרציה)
קרב ענקיות בעולם הסלולר והצרכן רק מרוויח | צילום: אילוסטרציה

הוט מובייל מציעה חבילת "הכל כלול" ב-89 שקל - מחיר הנמוך ב-10 שקלים מזה של גולן טלקום. החבילה תכלול שיחות ללא הגבלה, הודעות SMS ללא הגבלה ואינטרנט עד 3 ג'יגה. עבור שיחות לחו"ל יש לשלם בהוט מובייל תוספת של 1 שקלים לדקה, בעוד שבגולן טלקום הציעו שיחות לחו"ל ללא תוספת תשלום ל-29 יעדים נבחרים.

בדומה לגולן טלקום, שהציעה חבילה זולה של 9.99 שקלים בחודש ל"משתמשים קלים" שידברו רק 60 דקות בחודש, גם בהוט מציעים חבילה דומה: תוכנית "10 אגורות" ללא דמי שימוש חודשיים אלא רק מחיר אחיד של 10 אגורות לדקת שיחה, 10 אגורות ל-SMS ו-10 אגורות למגה גלישה. בגולן טלקום, לשם ההשוואה, החבילה למשתמשים קלים משקפת מחיר של 16.6 אגורות לדקת שיחה ו-SMS.

הקידומת של הוט מובייל הינה 053. לפי החברה, רשת GSM דור 3.9 הינה "מהמתקדמות בעולם", אשר "הוקמה בהשקעה של מאות מיליוני שקלים ע"י חברת נוקיה-סימנס".

הוט מיהרה להוציא הודעה לבורסה על השקת הפעילות הסלולרית, בשל ההכרזה של גולן טלקום הבוקר על חבילת "הכל כלול" ב-99 שקל לחודש. בהודעה הראשונית של הוט לא פורסמו תעריפים, בניגוד להודעות המקבילות של גולן טלקום ואלון סלולר. ככל הנראה, המהלך של גולן טלקום הכניס את הוט לדילמה: האם להציע חבילה זולה יותר מ-99 שקל בחודש ללא הגבלה.

>> כל מה שרציתם לדעת על המבצעים והחבילות החדשות של חברות הסלולר

>> החבילה החדשה והמוזלת של חברת פלאפון

>> גם לפרטנר יש מבצע חדש