היצרנית הסינית Blackview הכריזה על Blackview S8 - מכשיר חדש במסגרת טרנד המסכים חסרי השוליים, המציע מסך מקצה לקצה ולא פחות מארבע מצלמות - והכל בתג מחיר נמוך במיוחד.

החברה הסינית לא מנסה להסתיר את העובדה כי Blackview S8 שואב השראה מ-Galaxy S8, ונתנה לו לא רק את אותו שם, אלא גם את אותו עיצוב, המשלב זכוכית ואלומיניום בצבעים מבריקים. למכשיר מסך הגולש לצדדים, ביחס גובה-רוחב של 18:9 ויחס מסך-גוף של 90%. בעוד שקיימים מספר מכשירים זולים אחרים בעיצוב כזה, המסך של Blackview S8 מעט איכותי יותר, ברזולוציה של 1,440x720 ובגודל של 5.7 אינץ' מסוג IPS - אם כי הוא עדיין לא משתווה לאיכות המקובלת במכשירי הדגל של החברות הגדולות.

למכשיר גם מערך צילום מכובד, המשלב שתי מצלמות אחוריות - אחת עם חיישן 13 מגה-פיקסל של סוני (Sony) ואחת עם 0.3 מגה-פיקסל, ושתי מצלמות קדמיות - הראשית עם חיישן 8 מגה-פיקסל והמשנית עם 0.3 מגה-פיקסל. לכל המצלמות מיקוד אוטומטי לצד מבזק LED.

סמארטפון Blackview S8 עם מסך ענק ו-4 מצלמות (הדמיה: יחסי ציבור)
סמארטפון Blackview S8 עם מסך ענק ו-4 מצלמות | הדמיה: יחסי ציבור

בצד החומרה, Blackview S8 מגיע עם שבב מתומן-ליבות של MediaTek במהירות מקסימלית של 1.5 ג'יגה-הרץ, זיכרון העבודה הוא בנפח 4 ג'יגה-בייט ואילו האחסון הפנימי הוא בנפח 64 ג'יגה-בייט. ניתן גם להרחיב באמצעות כרטיס זיכרון, זאת על חשבון הסים המשני.

הוא מגיע עם סוללה בהספק 3,180 מיליאמפר/שעה, עם תמיכה בטעינה מהירה בחיבור USB-C, אולם הוא מוותר על חיבור האוזניות. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד נוגט 7.0 עם התאמות מינימליות לממשק המשתמש המקורי של גוגל. באריזה מצורף מתאם USB-C ל-USB OTG לחיבור התקנים חיצוניים, כמו גם חיבור אוזניות, מגן מסך, כיסוי פלסטיק ואוזניות.

המחיר לתקופת ההשקה הוא 150 דולר, שהם כ-525 שקל לפני מיסים. מחירו יעלה ל-170 דולר (595 שקל) ב-23 באוקטובר - עדיין כשמינית בממוצע ממחיריהם של גלקסי נוט 8 (כ-4,000 שקל) ואייפון X (כ-5,000 שקל), בעלי מסכים חסרי שוליים ו-3 מצלמות "בלבד".

הכתבה פורסמה במקור באתר TGspot

עוד ב-TGspot:
ממחר: השעון של אפל יימכר בישראל
רוכשי המכשיר החדש של LG מתלוננים על תקלה