חברת LG משיקה הבוקר בישראל את G7, סמארטפון הדגל שלה שהוצג בניו יורק לפני 5 שבועות - ולו מסך של 6.1 אינץ' ומגרעת בראשו. הוא עמיד במים בתקן IP68 (אל תכניסו לבריכה, אבל אם כן, הוא לא אמור להתקלקל).

המתחרים העיקריים של LG הם כמובן אייפון X (ואייפון חדש שייצא בעוד שלושה חודשים) וגלקסי S9. אבל אם אתם שוקלים לקנות סמארטפון, סביר מאוד להניח שאתם גם חושבים על שאומי, מייזו, ושלל דגמים סיניים זולים יותר.

החידוש הכי חשוב שרונלייט, יבואנית LG, רוצה שתדעו עליו הוא בהירות המסך העצומה. במספרים זה 1,000 nit, וזה אמור להיות הכי גבוה שקיים. באופן מעשי - אם אתם נמצאים בשמש, אפשר ללחוץ על כפתור הגברת הבהירות בשביל שתוכלו לראות משהו. המחיר הוא כמובן שתיית הסוללה, ולכן המהצב הזה נכבה כשסיימתם.

מצלמה (עם שתי עדשות כמובן) עם בינה מלאכותית - בדומה לסמסונג ולוואווי, יש להגיד - מזהה אם צילמתם איש, טבע, אוכל או משהו אחר, ולפי זה מתאימה את מצב הצילום. אם למשל צילמתם קבוצה של אנשים - העדשה הרחבה תופעל. אם צילמתם אוכל - הגדרות התאורה יתאימו את עצמן, נו, הבנתם. LG טוענת שהצילום שלה בחושך מוחלט הכי טוב מכל הסמארטפונים שיש בשוק - וזה בהחלט יעמוד למבחן.

עוצמת השמע, ואת זה שמעתי במו אוזניי, גבוהה יותר מסמארטפונים אחרים, בעיקר הודות לעיצוב ה-G7 ויצירת תיבת תהודה. בהדגמה במסיבת העיתונאים שמענו קצת דיסטורשן - עיוות של הצליל - בשיר "מתוקה מהחיים" של דדי דדון. וגם את זה אעמיד למבחן בסקירה המלאה. הצליל, אגב, הוא בסטריאו, ולא במונו כמו ברוב הסמארטפונים.

ה-G7 יעלה כ-3,000 שקלים ויהיה זמין החל מיום חמישי.