סמסונג עדיין לא הכריזה על הגלקסי S4, וזה ככל הנראה לא יתרחש לפני חודש מרץ או אפריל, אבל כפי שהתרגלנו לראות לפני כל השקת מכשיר דגל, הרשת רוחשת שמועות רבות ויש המגדילים ראש ואף מציגים קונספטים מרשימים.

הסרטון הבא שהופק על ידי האתר הרוסי Rozetked מנסה לתת טעימה ראשונה ממכשיר S4 כפי שגם אנחנו היינו רוצים לראות אותו. עיצוב דק יותר, מסך גדול יותר, ביצועים חזקים יותר ותוספת מפתיעה – מקלדת לייזר וירטואלית. הסרטון מציג את הגלקסי S4 עם מפרט מכובד הכולל מסך המכונה Grand AMOLED Display ברזולוציית Full HD שאנו מנחשים שיהיה בגודל 5 אינצ’, עובי דק אף יותר מהמכשיר הנוכחי אשר יעמוד על 7.6 מ”מ וגם קל יותר, מעבד מרובע ליבות 2.0GHz מתוצרת סמסונג והוא ירוץ על אנדרואיד בגרסה 5.0 Key Lime Pie.

מקלדת בכל מקום

הצורך במקלדת במכשירי הסמארטפונים זה דבר ידוע, וכאן מפיקי הסרטון לקחו זאת צעד קדימה ומאמינים כי הדור הבא של הגלקסי יכיל מקלדת לייזר וירטואלית, כך שנוכל להקליד על כל משטח בכל מקום באמצעות עמדת עגינה.

הסרטון מושקע ומעניין, אם כי כמובן הכל בגדר שמועות שונות, בטח המקלדת הווירטואלית שלנו נשמע כסבירות נמוכה שאכן כך זה יקרה. מצד מסך Full HD זה בטח לא חדש ומערכת האנדרואיד הבאה צפויה גם כן להגיע מתישהו בכנס Google I/O הקרוב, כך שלפחות חלק מהמידע הגיוני.

>> לכתבות נוספות באתר TGspot