מדיסון קו היתה רק בת 14 במותה. היא סיימה בחודש שעבר את כיתה ח' בחטיבת הביניים טרה ויסטה בעיר לובוק, טקסס, והיתה אמורה לעבור בשנת הלימודים הקרובה לבית ספר תיכון בעיר יוסטון. אלא שביום ראשון נגדעו חייה בתאונה.

לפי תחנת הטלוויזיה המקומית של NBC בטקסס, KCBD, קו היתה בבית אביה בעיר לאבינגטון, ניו-מקסיקו. גופתה נמצאה עם סימני כוויה על היד, כשהסמארטפון לידה במים ומחובר לחשמל. המשפחה אומרת שייתכן שמדיסון חיברה את כבל ההטענה בידיים רטובות, או הרימה את הטלפון שכבר היה מחובר והפילה אותו יחד עם כבל ההטענה לתוך האמבטיה.

סבתה, דונה או'גוין סיפרה כי "היא היתה מאוד חכמה, תלמידה טובה מאוד בבית הספר. היא פשוט אהבה את החיים. היא פשוט היתה נחמדה לכולם וכולם אהבו אותה".

עתה רוצה המשפחה למנוע מקרים נוספים מסוג זה ומבקשת להעלות את המודעות לכך שחשמל ומים לא הולכים יחד, ואסור להשתמש בסמארטפונים בגוף רטוב.

אדם שמכיר לכאורה את המשפחה פתח קמפיין מימון המון לגיוס 20,000 דולר לטיפול הרפואי ולאזכרה, וגייס תוך יום יותר מרבע מהסכום.

בדצמבר 2016 התחשמל למוות ריצ'ארד בול, תושב לונדון בן 32, כאשר נכנס לאמבטיה בעודו אוחז בסמארטפון שלו, שהיה מחובר להטענה דרך כבל מאריך.