צרות בצרורות: אם לא די בתלונות על בעיית האדמימות במסך של גלקסי S8, משתמשים מתלוננים גם על מכשירים שמאתחלים את עצמם באופן אקראי, ללא סיבה נראית לעין. לדבריהם, גם איפוס וחזרה להגדרות יצרן לא מסייעת לפתור את הבעיה.

התקלה החלה כשבוע לאחר ששלחה סמסונג את מכשירי ה-S8 ללקוחות בארה"ב, ובעוד את תקלת התצוגה האדומה היא כבר הספיקה לתקן בעדכון תוכנה, לבעיה הנוכחית היא עדיין לא סיפקה פתרון.

"המכשיר החדש אצלי בערך 10 שעות והוא כבר ביצע שבעה אתחולים בזמן שאני משתמש בו. עכשיו זה קורה כשאני משתמש באפליקציה כמו מצלמה או בערכות הנושא של סמסונג, וזה לא משנה אם המכשיר נמצא בטעינה או לא", כתב אחד המשתמשים בפורום של החברה.

עוד ב-TGspot:
הצבעים שהחברות מציעות לא טובים לכם? ככה הופכים את גלקסי S8 ו-G6 לשקופים
רייזר מציגה עכבר אלחוטי מהיר ומדויק מספיק למשחקים

עדיין לא ברורה הסיבה לתקלה, ואחת התיאוריות היא שהדבר קשור להפעלה בו-זמנית של אמצעי האבטחה שמציע המכשיר. כלומר, שחיישן טביעות האצבע עובד במקביל ליכולת זיהוי הפנים של המכשיר. אבל מדובר בתיאוריה בלבד, שלא זכתה לאישור. עוד הערכות טענו כי אולי יש קשר לכרטיס ה-SD, וחלק מתלוננים כי כל מסך הבית משתנה לאחר האתחול. מה שברור הוא שלא מדובר בתופעה נקודתית. משתמש אחד בפורום XDA-Developers, לדוגמה, דיווח כי כבר הספיק להחליף מכשיר S8 בו התגלתה תקלת האתחול, רק כדי להיתקל בה גם במכשיר החדש שקיבל מהחברה.

סמסונג טרם הגיבה לדיווחים, אך ברור כי נדרש כאן תיקון תוכנה. כמו כן, יש לציין שהתקבלו דיווחים על בעיות בתקשורת אלחוטית דווקא בדרום קוריאה, מדינת הבית של החברה, וכן על בעיות של פיקסלים "מתים" במסך, אך בכמויות קטנות יותר.

הכתבה פורסמה במקור באתר TGspot