סמסונג התכוונה להפתיע אותנו ביום ראשון הקרוב בברצלונה - אבל אופס, אפקט ההפתעה נהרס בגלל דליפה ענקית. האתר הגרמני WinFuture חשף את כל מה שאפשר לדעת על גלקסי S9, ככל הנראה באשמת חנות הולנדית שלא ידעה לשמור על המידע בסוד.

כמו שכבר למדנו בדליפה הקודמת, המכשירים החדשים ייראו דומים מאוד לקודמים, עם מסכים קמורים בצדדים בגודל 5.8 אינצ' בגלקסי S9 ו-6.2 אינצ' בגלקסי S9 פלוס - שניהם ברזולוציית 2K. מאחור הוחלף מיקום חיישן טביעות האצבע מצד המצלמה אל תחתיתה.

המצלמה עצמה מצוידת בחיישן 12 מגה-פיקסל בעל מנגנון מפתח צמצם מתחלף בין f/1.5 לצילום בזווית רחבה מאוד באור יום לבין f/2.4 לצילום מיטבי בלילה. בגלקסי S9 פלוס בלבד נוסף חיישן שני של 12 מגה-פיקסל. האתר אומר גם שהמצלמה תתמוך בצילום הילוך סופר-איטי במהירות 960 פריימים לשנייה - בדיוק כמו המכשיר החדש של סוני.

לפי ההדלפה המכשירים יכללו גם רמקולים סטריאופוניים של AKG - מותג בת של חברת הרמן-קרדון, מקבוצת הרמן אותה רכשה סמסונג לפני כשנה תמורת כ-8 מיליארד דולר. הסוללות יהיו בקיבולת 3,000 ו-3,500 מיליאמפר/שעה והמכשירים יוצעו בצבעים חדשים, כמו סגול לילך, לצד כחול צדפה ושחור לילה.

במקביל, חשף המדליף הסדרתי אוון בלאס תמונות חדשות של המכשירים בטוויטר.

גלקסי S9:


גלקסי S9 פלוס:

אגב, בינתיים, הפרט היחיד שסמסונג עצמה חשפה על המכשירים היה שהם יגיעו עם גרסה חדשה ושקטה לצלצול המוכר של החברה, שעיבד המוזיקאי האיסלנדי פטור יונסון:

לפי פוסט בבלוג של החברה, "הצלילים יעלו בכם את חלקי הרגש האנושי הטהורים ובסיסיים ביותר שלעתים קרובות מוסתרים בחיי היום יום" והם בעלי "הכוח להרגיע את התודעה ולרפא את הנפש".

מלבד הצלצול, כמובן, הכל שמועות שאסור להאמין להן - כי אז לא תוכלו להעמיד פנים שאתם נדהמים ביום ראשון הבא, כאשר סמסונג תחשוף רשמית את המכשירים החדשים שלה. אנחנו כמובן נעדכן משם בשידור חי.

הצטרפו לעדכונים בערוץ הטלגרם שלנו