הגלקסי S5, מכשיר הדגל האחרון של סמסונג יצא לשוק רק לפני כשלושה שבועות, אך נראה שהיא כבר עובדת על מכשיר דגל חדש, שייצא בעוד כחודש. כך לפי האתר הקוריאני אסיה טודיי.

לפי דיווח שהתפרסם באתר אתמול (ב'), יצרנית הסלולר הגדולה בעולם מתכוונת להוציא ביוני מכשיר חדש בשם גלקסי S5 פריים, שיהיה מתקדם ויקר מגלקסי S5. בין היתר הוא יכלול מעבד מהיר יותר בן שמונה ליבות תוצרת החברה, מסך ברזולוציה של 2,560 על 1,440 פיקסלים (הידועה גם בשם QHD) וגוף עשוי מתכת.

עוד סיפורים, סרטונים ותמונות בפייסבוק של NEXTER

גלקסי S5 (צילום: ניב ליליאן, NEXTER)
כזה אבל קצת יותר טוב. גלקסי S5 | צילום: ניב ליליאן, NEXTER

הדיווחים עשויים להרגיז צרכנים רבים, שסברו כי המכשיר שהשיקה החברה לאחרונה יהיה מכשיר הפרימיום שלה עד 2015, לפחות למי שלא אוהב את סדרת ה-Note שלה, שהמכשיר הבא בה, בגודל של כ-6 אינצ', צפוי להיחשף בחודשים הקרובים ולכלול מסך בצורה שטרם נראתה. בנוסף, הסתרת קיומו של מכשיר מתכתי, בניגוד למכשירי הפלסטיק של החברה, עומד לכאורה בניגוד לאינטרס של החברה להציג אותו יחד עם מכשיר הפלסטיק, בעת שיותר אנשים עדיין לא הזמינו את הגרסה המעט זולה יותר במיטב כספם.

עוד ב-NEXTER:

לאור העובדה שלפי רוב הביקורות שפורסמו עד כה גלקסי S5 הוא בעיקר שיפור מינורי של קודמו, נראה שהחברה לחוצה מאוד מהאפשרות שהצרכנים לא יתפסו אותו כמוביל לעומת המתחרים, תפישה שסמסונג הצליחה להשריש ולנצל בשנים האחרונות בלי שום קשר למציאות. דוחות החברה העדכניים שנחשפו השבוע מציגים תמונה מדאיגה מבחינתה, של חוסר התלהבות צרכנית מרכישת מכשירים חדשים שלה.