ספקית השיחות הבינלאומיות 015 Hallo הכריזה הבוקר (ג') על כניסתה לתחום הסלולר כמפעילת סלולר וירטואלית, ובכוונתה להציע הצעה שטרם נראתה בישראל: החברה תציע חבילה הכוללת שיחות ו-SMS ללא הגבלה תמורת 99 שקל בחודש. בנוסף, תציע החברה חבילת גלישה ללא הגבלת נפח במחיר של 19.90 שקל בחודש לרוכשי חבילת השיחות הבסיסית.

חברת הלו 015 (צילום: אילוסטרציה)
שיחות ו-SMS ללא הגבלה תמורת 99 שקל בחודש | צילום: אילוסטרציה

רוני לשצ'ינסקי, מנכ"ל הלו 015, אומר בשיחה עם "גלובס", כי הכוונה בהשקת הפעילות הסלולרית כעת, הייתה להתחרות ישירות בשחקנים החדשים מירס וגולן טלקום ולהקדים אותם: "תיכננו את זה כך מלכתחילה". לדברי לשצ'ינסקי, "המחירים המדהימים שאיתם יוצאת החברה אינם מחירי השקה ולא מחירי מבצע, ואלו המחירים שהחברה תציע בתקופה הקרובה".

בהתייחסו לאפשרות שהמחירים נראים על פניו גבוליים מבחינת רווחיות אמר: "אנחנו לא אלטרואיסטים. השוק התרגל לרמות מחירים גבוהות מאד שלא בצדק. אנחנו מתכוונים להרוויח מהפעילות". לשצ'ינסקי אמר עוד ל"גלובס" כי מהירות הגלישה לא תוגבל עבור משתמשי החברה ומה שמציעה פלאפון ללקוחותיה, זו תהיה המהירות שהלו 015 תציע ללקוחותיה.

השירות של הלו יושק באמצע חודש אפריל. החברה, שתחל את פעילותה בתקופה הקרובה, מביאה עימה לשוק מספר בשורות שמהוות שינוי דרמטי באופן שבו הצרכן הישראלי צורך סלולר. ראשית, החברה יוצאת בהצעה מהפכנית באמצעות חבילה קבועה שאינה משתנה - בלי חבילות, בלי התחייבות, בלי "הפתעות".

הבשורה השנייה של hallo היא בתחום השיחות מחו"ל לישראל: החברה תציע חבילת שיחות מחו"ל לישראל בעלות של 1.5 שקלים לדקה וחצי שקל ל-SMS מכל מדינה בעולם לישראל. וכן, גלישה במחיר של 8 שקלים ל-1 מגה.

הבשורה הצרכנית השלישית: הפרדה בין קניית המכשיר לכרטיס הסים. hallo אינה מתכוונת כלל למכור מכשירי טלפון נייד ללקוחותיה, והיא ממליצה להם לרכוש את המכשירים בנפרד, ובכך להוזיל את עלותם בצורה ניכרת. hallo נמצאת במו"מ מתקדם עם רשתות שיווק קמעונאיות בפריסה ארצית ורשתות למוצרי תקשורת, שדרכן ניתן לרכוש את כרטיס ה-SIM של החברה. כרטיסי ה-SIM של hallo תומכים בכל הפעילויות לרבות גלישה אינטרנטית מהירה ושימוש בשירותי מדיה מתקדמים ומחירו יעמוד על 116 שקל.

>> הגיע הזמן: המשחק טמפל רן זמין לאנדרואיד

>> וגם: מהפכת הסלולר - כל מה שאתם צריכים לדעת

עדכון 18:30

התפתחות מרעישה על רקע ההכרזות של חברת הלו מהיום (ג') בבוקר. חברת פלאפון מודיעה כי אין הסכם בינה לבין חברת הלו 015 והמשמעות היא שכל הכרזותיה של הלו מהבוקר אינן רלוונטיות.

הלו כידוע רכשה את פעילותה של סלראן שלה היה רישיון למפעיל סלולרי וירטואלי, ועל בסיס ההסכם שהיה לסלראן עם פלאפון היא תיכננה להיכנס לשוק הסלולר. אולם, לפני מספר דקות הודיעה פלאפון שההסכם שלה עם סלראן בוטל בשבוע שעבר והמשמעות היא שלהלו 015 אין הסכם לשימוש ברשת פלאפון.

לפיכך אין שום משמעות לכל ההכרזות של הלו מהיום בבוקר על המהפיכה שהיא עומדת להכניס לשוק הסלולרי ועל המחירים שהיא הולכת להציע.

הלו הכריזה היום על כניסתה לתחום הסלולר כמפעילת סלולר וירטואלית, וציינה כי תציע חבילה קבועה עם שיחות והודעות ‏SMS‏ ללא הגבלה תמורת 99 שקל בחודש, כאשר לקוחות שירכשו חבילת שיחות בסיסית, ישלמו על חבילת גלישה ללא הגבלת נפח 19.90 שקל בחודש. החברה אמורה הייתה, כאמור, לקבל את שירותי התשתית הסלולרית מחברת פלאפון, אולם, כאמור, פלאפון הודיעה כי אין לה שום הסכם עם הלו.