התחממות המכשירים הסלולריים הפכה כבר לתופעה נפוצה, אך כאשר התחממות זו מובילה לשריפה אשר פוגעת במכשיר ועלולה לפגוע במשתמש, זו כבר דאגה רצינית. בתקופה האחרונה שמענו רבות על מכשירים שהתפוצצו בכיסם של המשתמשים, כאשר המקרה האחרון התרחש לפני מספר ימים בו גלקסי S3 התפוצץ בכיסה של צעירה משוויץ וגרם לפגיעה ברגלה.

 

 

כעת התופעה ממשיכה והפעם עם מכשיר הדגל החדש של סמסונג, הגלקסי S4. על פי הדיווח של SamMobile, שרה שאראב, תושבת אבו דאבי ובעלים של מכשיר הדגל החדש, הכניסה את המכשיר לטעינה במהלך הלילה וכשהתעוררה, הופתעה לגלות שמכשיר הגלקסי שלה, אשר נקנה בסך הכל חודש לפני התקרית הקשה, עולה באש במרכז הבית. למזלה, לא נגרם נזק לה ולרכושה. שאראב שלחה מייל לסמסונג ובו כתבה בפירוט על התאונה, ושלחה גם עותק ל-"Emirates 24|7", אתר העוסק בחדשות במזרח התיכון ובמדינות ערב.

"אני לא יכולה לתאר בפניכם את תחושת התסכול, האכזבה והפחד הקיצוני שהיה לי כשראיתי את הגלקסי S4 החדש שלי נשרף. לצערי, חודש אחרי שקניתי את המכשיר, מצאתי אותו שרוף בביתי באמצע הלילה". כתבה שאראב  במכתבה לסמסונג. "התעוררתי באמצע הלילה על מנת לטפל בתינוק שלי, זה היה בערך ב-2 בלילה. זה קרה לאחר שהמכשיר הוטען בערך 3 שעות", היא הוסיפה בראיון לצוות Emirates 24|7, וצירפה גם מספר תמונות של הסמארטפון השרוף, בהן ניתן לראות כי חריץ ההטענה של המכשיר נפגם לגמרי, וגם המטען נשרף ונקרע.

בתגובה למכתבה, בסמסונג ערכו בדיקות יסודיות על המכשיר, אשר תכליתן הייתה לבדוק מהו מקור הדליקה. נציין כי בעבר כבר שמענו על תלונות דומות כמו לדוגמה במקרה שהתרחש בשנה שעברה ובו משתמש טען שהגלקסי S3 שלו התלקח באופן ספונטני, אך לאחר בדיקת מעבדה התברר כי אותו משתמש שם את מכשיר הגלקסי שלו במיקרוגל.

בסופו של דבר, בסמסונג הסכימו להחליף את מכשירה של שאראב במכשיר חדש, וכעת נותר רק לחכות לתוצאות המעבדה של סמסונג, שאולי יתנו פתרון למקור הבעיה.

לכתבות נוספות באתר TGspot