מכשיר הדגל הבא של וואן פלוס, שיירש את מקומו של OnePlus T3 שהושק באוגוסט האחרון, כבר נמצא מעבר לפינה, כך אישר מנכ"ל החברה פיטר לאו ברשת החברתית הסינית Weibo.

לאו שיתף פוסט של החברה, בו נאמר כי אנשיה עובדים במרץ על "הפתעה גדולה" לצד תמונה של כמה מהם סביב אבטיפוס של סמארטפון, ועודד אותם להמשיך במשימתם.

עוד ב-TGspot:
קואלקום תובעת את אפל ודורשת לאסור מכירת אייפון בארה"ב
אנדרואיד נוגט כבר לא זמינה בבטא - כי אנדרואיד O כבר שם

הפוסטים של החברה והמנכ"ל הגיעו אחרי גל שמועות בנוגע למכשיר הבא של החברה, לפיהן הוא ייקרא OnePlus 5, ולא 4 כפי שהיה מתבקש לכאורה אחרי 3. לפי הדיווחים, המכשיר יגיע בחודשי הקיץ, עם שבב מתומן-ליבות Snapdragon 835, מסך בגודל 5.5 אינץ' וברזולוציה משודרגת של Quad HD - אם כי לא ברור האם וואן פלוס תציע עיצוב מסך מקצה לקצה או שהעיצוב המתכתי יישאר ללא שינוי, מצלמה עם חיישן אחד או שניים מבית סוני ברזולוציה של 23 מגה-פיקסל וזיכרון עבודה (RAM) מוגדל בנפח של 8 ג'יגה-בייט – נפח הזיכרון הגדול ביותר כיום. המכשיר הקודם של החברה, OnePlus 3, הציע זיכרון של 6 ג'יגה-בייט, שגם הוא נחשב עד היום לגדול מהסטנדרט.

המחיר ההתחלתי יישאר ככל הנראה ללא שינוי: 449 דולר לדגם הבסיסי עם 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה. עם זאת, יש לציין שהשמועות על OnePlus 5 משתנות מיום ליום, כך שנאלץ להמתין עוד מעט כדי לדעת מה מתוך הדברים אכן יתממש.

הכתבה פורסמה במקור באתר TGspot