אם פעם חלמתם לשלוט על החלומות שלכם, אפליקציה חדשה וחינמית בשם  Dream: ON מבטיחה לעזור לכם במשימה.

אפליקציית השינה Dream On (צילום: באדיבות "אנשי הפרחים בישראל")
Dream On מסוגלת לגרום לשינה צלולה בה החולם מודע לעצם העובדה כי הוא חולם ויכול להשפיע על המתרחש | צילום: באדיבות "אנשי הפרחים בישראל"

Dream: ON שזמינה עכשיו בחנות האפליקציות של אפל מאפשרת למשתמש לבחור ממספר חלומות, כולל שיטוט ברחובות הומי אדם, סביבה שקטה כלשהי או אפילו הרפתקאות בחלל. מלבד הערך החוויתי, מאמין פרופסור לפסיכולוגיה ריצ'ארד וייסמן, שעזר בפיתוח האפליקציה, כי זו גם תוכל לסייע לסובלים מהפרעות שינה או מדיכאון.

אין תמונה
עכשיו יש לזה גם אפליקציה?

השימוש באפליקציה פשוט למדי. כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את החלום אותו תרצו לראות, להניח את האייפון על המיטה לידכם, קרוב ככל האפשר לראש שלכם, כשהמסך כלפי למטה.

האפליקציה תנטר אחר מחזורי השינה באמצעות חיישני המכשיר וכאשר תכנסו למחזור השינה השלישי, השינה העמוקה ביותר בה הגוף כמעט ולא זז, היא תתחיל להשמיע את הצלילים שאמורים להשפיע על החלום שלכם.

לאחר שיסתיים מחזור השינה העמוקה, האפליקציה תעיר אתכם בטווח של דקה אחת, כך שיהיו לכם יותר סיכויים לזכור על מה חלמתם.

חלק מהצלילים אפילו יכולים, לטענת המפתחים, לגרום לשינה צלולה בה החולם מודע לעצם העובדה כי הוא חולם ויכול להשפיע על המתרחש בחלום - ממש כמו בסרט "התחלה".

אפליקציות לניטור מחזורי שינה אינן חדשות. הן מבטיחות להעיר אתכם בדיוק בזמן הנכון או לתת לכם טיפים לשינה טובה ובריאה יותר, אבל עד היום שום אפליקציה,  מלבד Dream: On  לא הבטיחה לשלוט בחלום בזמן שאתם ישנים.

הורדה לאייפון, האפליקציה צפויה להגיע גם לאנדרואיד בהמשך השנה.

>> רגע לפני שפייסבוק הורסת את אינסטגרם - כך תצילו את התמונות

>> מסמסים בזמן הליכה? היזהרו מדובים