גבר שמח עם טלפון סלולרי (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
אין התחייבות, אין הגבלה על שיחות, הודעות ואינטרנט - המחיר 99 שקלים לחודש | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

מהפכת הסלולר ממשיכה: גולן טלקום, חברת הסלולר הראשונה שמוקמת בישראל מאז שנת 1999, ערכה היום (ב') מסיבת עיתונאים להשקת פעילותה, והחברה החלה בהתקפה על המחירים הטורפניים הנהוגים בשוק הסלולרי. החברה משבחת את פעילות פרי בשוק הצרפתי ואת השותפות והמעורבות של השותף הצרפתי גזבייה ניאל. "מקסימום שירות ומינימום מחיר הוא המוטו שילווה את החברה. מספיק להיות פראייר" היא הסיסמה שמופיעה במסיבת העיתונאים.

אין תמונה
"היום אנחנו עושים מהפיכה בעולם הסלולרי". מיכאל גולן

מיכאל גולן ציין כי "נמאס לעם. היום אנחנו עושים מהפיכה בעולם הסלולרי ואני מקווה שזה יהיה רק דוגמה אחת משמעותית שבסוף האווירה המרעננת תבוא למגזרים אחרים במטרה לבנות לדור הבא עתיד טוב יותר.

ההצעה האידאלית שלנו היא פשוטה. זה מתחיל מההרשמה. אנחנו לא יודעים על מה אנחנו חותמים, אתה לא יכול להשוות. אצלנו ההרשמה היא רק דרך אתר האינטרנט של החברה. דבר שני להיות שקוף. אנחנו חייבים לעצור את הבלבול בין המכשיר לרכישת הסים, החזר זיכוי, לא מבינים שום דבר. צריך לעצור את השיטה הזאת, לעצור את הבלבול. אנחנו מחלקים את הסים דרך הדואר בלבד. הסים יישלח ללקוח דרך הדואר".

גולן הוסיף כי ברצונו לתת את השליטה לצרכן: "אתר האינטרנט שלנו יהיה מרכזי, אתה יכול להצטרף. אתה יכול להחליף תוכנית. אתה יכול להתנתק. זה החופש האמיתי".

ועתה לבשורה: גולן הצהיר כי "אין אצלנו התחייבות. אצלנו לא תהיה הגבלה של השיחות. לגבי הודעות - אין הגבלה. אינטרנט לא הגבלה. יהיו עד 2 ג'יגה לשימוש הוגן, כאשר לאחר מכן תוגבל המהירות. המחיר יהיה 99 שקל לחודש. כמו כן, החברה תאפשר שיחות חינם לחו"ל בתוכנית ל-29 יעדים בחבילה".

החברה הקימה בחודשים האחרונים את רשת הסלולר שלה תחת ליווי מחברת הסלולר FREE הצרפתית. שלא כמו הדרך שבה הקימה מירס את הרשת שלה, באמצעות נוקיה-סימנס, גולן טלקום הקימה את הרשת בצורה עצמאית על-ידי קבלנים. נוקיה-סימנס רק מוכרת לה את הציוד.

>> כל מה שרציתם לדעת על המבצעים והחבילות החדשות של חברות הסלולר

>> החבילה החדשה והמוזלת של חברת פלאפון

>> גם לפרטנר יש מבצע חדש