סמסמונג גלקסי S3 יהיה שדרוג בלבד לגלקסי S2? כך עולה מדיווח באתר הטכנולוגיה הנחשב Cnet.

באתר מצננים לנו את ההתלהבות מהגלקסי הבא ואומרים כי על פי מקור בכיר בתעשיית הטלקום בבריטניה, "השדרוג המצופה יהיה קל בלבד ובמקום שינוי רחב כמו המעבר בין סדרת ה-Sensation וה-One של HTC, אנו נראה שדרוג קל כמו ההבדלים בין האייפון 4 ל-אייפון 4S" אמר המקור.

הם מציינים כי המפרט הטכני ישאיר אותנו עם מעבד כפול ליבה אך בתדר משודרג של 1.8GHz וזיכרון 2GB RAM.

אין תמונה
אנחנו רק מקווים שלא יקראו לו גלקסי SS

עוד אומר המקור כי “אל תצפו שיקראו לו גלקסי S3”, כי לא סביר שהוא יושק בשם זה. ביסוס לזה ניתן גם למצוא בהזמנה שהופצה בתחילת השבוע ובה נרשם “בואו לפגוש את הגלקסי הבא” ולא היה כל אזכור לגבי השם גלקסי S3. כל זה למרות הרמזים העבים בעיצוב ההזמנה שבה הופיעו 3 אבנים (S3) ותאריך החשיפה (3 במאי).

בכתבה גם מציינים שסמסונג תטמיע טכנולוגיה מיוחדת העוקבת אחר תנועת העיניים של המשתמש באמצעות המצלמה הקדמית ותכונה Human Interaction (אינטרקציה אנושית). הטכנולוגיה תאפשר לבצע פעולות אוטומטיות, כגון נעילת המכשיר בזמן שמשתמש מסיט את עיניו מהמסך.

ובכל זאת, קשה להאמין כי סמסונג לא תציג מפרט משודרג ביחס לדור הנוכחי, במיוחד אם משווים זאת ל-One X של HTC  שכידוע מכיל מסך 4.7 אינצ’ עם מעבד מרובע ליבות 1.5GHz וזיכרון 1GB RAM, זאת בהשוואה למכשיר הגלקסי S2 המגיע עם מסך 4.3 אינצ’ ומעבד כפול ליבה 1.2GHz. מפרט שלא יכול להוות תחרות משמעותית בשוק המכשירים הגבוהים.

לכתבות נוספות באתר TGspot

>> הסמח"ט המכה מככב ב-Draw Something

>> רגע לפני שפייסבוק הורסת את אינסטגרם - כך תשמרו את כל התמונות