אם בשלב הזה של החיים כבר התרגלתם להתכתב עם אחרים באמצעות אימוג'י, האיורים הקטנים במקלדת, הנה בשורות טובות: סטנדרט Unicode 9.0 צפויה להתעדכן, ולאפשר תמיכה בעוד 74 אמוג'י חדשים, שאמורים להיות מבוססים על דרישת הציבור, כמו גם על התאמה מגדרית והשלמה לאמוג'י קיימים.

מה צפוי להיות שם? אתר Emojipedia עדכן בחודשים האחרונים את הרשימה, או יותר נכון תמונות, של המועמדים שאמורים לעבור תהליך אישור סופי (רובם ככל הנראה יאושרו, אבל ייתכן וחלקם לא). בין היתר אפשר למצוא שם מגוון גדול של חיות כמו קרנף, גורילה, צבי, עטלף, כריש ונשר.

אימוג'י חדשים
אימוג'י חדשים

עוד ב-TGspot

גם תחום האוכל מתחדש עם אמוג'י חדשים לבייקון, בגט, מלפפון חמוץ, בייקון ופיתה עם פלאפל או שווארמה (תלוי מה אתם אוהבים), ובתחום הפעילויות הספורטיביות מתווספות כדורעף, התאבקות, סיף, אתלטיקה קלה ופולו-מים. ההצעות הן כרגע המחשות גרפיות, וכל יצרנית סלולר או אפליקציה תאייר אותם קצת אחרת. כך הן ייראו שונה בפייסבוק, בוואטסאפ ובמסנג'ר של אייפון.

אימוג'י חדשים
אימוג'י חדשים

בתחום המחוות האנושיות, ייתכן וסוף סוף ייכנס האמוג'י להנחת היד על המצח (פייספאלם, כסימן ל"אני לא מאמין שזה קורה"), אמוג'י לסלפי, אמוג'י ללחיצת יד, לחיצת אגרופים או החזקת אצבעות, ואמוג'י לאישה בהריון.

מי שכבר רוצה לשלוח בייקון או פינוקיו יצטרך לחכות. רק בחודש יוני תועדכן גירסת ה-Unicode, ואחרי זה צריך להמתין לעדכונים של מערכות ההפעלה כמו אנדרואיד או iOS, לפני שאפשר יהיה להשתמש במחוות החדשות.

פורסם במקור ב-TGspot