סמסונג גלקסי נוט 2 (צילום: Sean Gallup, GettyImages IL)
לא ממש טאבלט, ולא לגמרי סמארטפון. גלקסי נוט 2 | צילום: Sean Gallup, GettyImages IL

סמסונג ישראל השיקה הבוקר (ג'), את הגלקסי נוט 2 - סמארטפון עם מסך בגודל של 5.55 אינצ', שגם זכה לכינוי העממי טאבלט-פון. ההכרזה העולמית על המכשיר התרחשה לפני פחות מחודשיים.

מי שמייבא את הנוט 2 לארץ היא סאני תקשורת ולרגל ההשקה היא מציעה אותו במחיר מבצע מיוחד של 3,500 שקלים ל-100 הרוכשים הראשונים דרך אתר האינטרנט של החברה. אחרי שהמבצע המיוחד יסתיים (כשייגמר המלאי או ב-25 באוקטובר), המחיר יעלה ויעמוד על 4,000 שקלים. בשלב זה ניתן יהיה לרכוש את המכשיר בצבע לבן פנינה.

לגלקסי נוט 2 מסך HD Super AMOLED פלוס בגודל של 5.55 אינץ' (140.9 מ"מ). המסך הגדול מאפשר למשתמשים לראות, לקרוא ולכתוב תכנים בצורה נוחה יותר. 

לנוט 2 יש מעבד מרובע ליבות, קישוריות  HSPA Plus/ 4G LTE, מערכת הפעלה סלולרית אנדרואיד 4.1 (ג'לי בין). מבחינת נפח הזיכרון יש אפשרות לרכוש גרסאות עם 16GB, 32GB או 64GB וגם אפשרות להרחבת הזיכרון באמצעות micro SD. כמו כן, למכשיר סוללת mAh 3,100 שלפי החברה "מאפשרת ליהנות מתוכן מולטימדיה, להיות יעילים ולהשתמש במכשיר גם בתנועה ולנהל משימות רבות ללא מגבלת של כוח הסוללה".

המכשיר מצויד במצלמה אחורית של 8 מגה פיקסל ומצלמה קדמית של 1.9 מגה פיקסל עם צילום וידיאו HD. למצלמה כל אותן התכונות המצוינות שהופיעו כבר בגלקסי S3 כמו: Buddy Photo Share, Burst Shot ו-Best Photo. בנוסף, פונקציה ייחודית נוספת "Best Faces" המאפשרת לבחור את הבעת הפנים המועדפת מתוך תמונות דיוקן קבוצתי. המשתמשים יכולים להקדיש את התמונה באופן אישי באמצעות כתיבה ידנית על גבי התמונה על ידי שימוש ב-S Pen. תמונות אלו ניתן יהיה לשתף עם אחרים בפורמט JPG.

 >> סמסונג גלקסי S3: טריקים שאולי לא הכרתם 

>> מעדיפים קטן? הכירו את המיני גלקסי