האפליקציות שאתם חייבים להכיר לפני שאתם טסים, גלישה בחו"ל בזול, ועד להצלת הסמארטפון שנפל לבריכה. כל המדריכים שאתם צריכים לחופשה.

שלב התכנון

טיסה בקליק: 6 האתרים הטובים ביותר להזמנת חופשה - רוצים לבדוק את מה המלון הכי טוב באזור שאתם נוסעים אליו? להשוות מחירי טיסות ומלונות ולבצע את ההזמנות בכמה קליקים? מצאנו בשבילכם את האתרים המושלמים לסידור החופשה בלי עזרה מסוכן הנסיעות.

מסתכלת בסלולרי
אילוסטרציה | צילום: tucko019, Thinkstock

כך תצאו לחופשה מושלמת בלי לזוז מהמחשב - אוסף נוסף ונרחב יותר של אתרים שמתמחים בצרכי חופשות - החל מהשכרת דירות נוסח AirBnB ועד רשת חברתית שמפגישה בין מטיילים.

חכמים בחופש: האפליקציות והאתרים שאתם חייבים להכיר - אחרי שתכננתם והזמנתם את הבסיס, תוכלו לקבל ייעוץ לאריזת המזוודה, למצוא חופים קרובים ונוחים למקום החופשה, ארנק סלולרי לקופונים בחו"ל, מחשבון הוצאות לחופשה עם חברים ועוד.

הטכנולוגיות שיצילו אתכם באסון הבא בחו"ל - אם אתם טסים ליעד אקזוטי לטיול ארוך ומנותק מהציוויליזציה, כדאי לכם מאוד לשקול להשתמש באחד השירותים האלו, שמשמשים לתקשורת בשעת חירום, או סתם אם אתם מתגעגעים הביתה.

גלישה בחו"ל: איך להישאר מחוברים בחו"ל ובזול - רגע לפני שעולים למטוס, עוברים על תעריפון חבילות האינטרנט ובוחרים את מה שהכי מתאים לצרכים שלכם - שיחות והודעות, גלישה או כולם יחד.

שלב הבטן-גב

חופשה סלולרית: למה כדאי לכבות את פייסבוק בחופשה? - נחתתם בחו"ל, עם או בלי חבילת גלישה. עכשיו תצטרכו לוודא שתעמדו בה. קודם כל, עקבו אחר המדריך הזה וודאו שאתם לא נותנים לאפליקציות שלכם לבזבז את החבילה ללא שליטה.

בלי הגבלה? כך תעקבו אחר חבילת הגלישה שלכם - בזמן אמת, תוכלו לעקוב אחרי צריכת הגלישה שלכם ולהחליט האם להיכנס למשטר חיסכון-וואטסאפ, או שמא להעלות עוד סלפי או שניים מפסגת ההר אליו טיפסתם - ברכבל.

החיים באופליין: כך תשרדו חופשה שלמה בלי חיבור לרשת - אין לכם חבילת גלישה? זה לא אומר שלא תוכלו ליהנות מהסמארטפון. ממדריכי טיולים ועד מפות שהורדתם מראש - כל מה שהסמארטפון יכול לעשות בשבילכם בלי שתצטרכו לשלם על שירותי תקשורת.

הסמארטפון נפל לבריכה? 5 דברים שחייבים לעשות - השתמשתם בסמארטפון יותר מדי בזמן שהייתם אמורים לנפוש והפלתם אותו למקור מים? הנה כל מה שצריך לדעת בשביל הסיכוי להציל אותו מגורל אכזר.