אין תמונה
מצטרפת להוזלות. YouPhone

רף המחיר לסלולר ללא הגבלה נשבר שוב: חברת יופון הודיעה הבוקר (ב') על מבצע חדש במסגרתו יוצע ללקוחות חדשים וקיימים כאחד ליהנות מחבילת שיחות ו-SMS ללא הגבלה וגלישה בנפח 1 גיגה-בייט ב-15 שקל בלבד למשך 6 חודשים. אחריהם תשתנה החבילה לחבילת ללא הגבלה הרגילה של החברה, עם נפח גלישה של 4 גיגה-בייט בחודש ובמחיר 49 שקל לחודש. לאחר חצי שנה נוספת יעלה המחיר ל-95 שקל לחודש עם אפשרות ליהנות מהחזרים בחשבונית על קניות במגה.

בנוסף, הזכירה הספקית הווירטואלית כי נפח הגלישה בתוכנית "ללא הגבלה" הרגילה שלה (כאמור, 49 שקל לחודש) מורחב ל-8 גיגה-בייט למשך 3 החודשים הראשונים וכי מנוי בתוכנית הרגילה הרוכש קו נוסף משלם עליו רק 9 שקל לחודש למשך 6 החודשים הראשונים, ואחריהם התעריף מתעדכן כרגיל ל-49 שקל לחודש עד סוף השנה הראשונה ואחריה 95 שקל לחודש.

המבצע החדש נועד להתחרות באלו שמוצעים לאחרונה על ידי המתחרות. גולן טלקוםטלקום, למשל, מציעה נכון לרגע זה מסלול ללא הגבלה עם 3 גיגה-בייט גלישה ב-37 שקל לחודש ו-2 שקל לחודש על קו שני ומסלול ללא הגבלה עם 6 גיגה-בייט גלישה במחיר 59 שקל ו-26 שקל לקו נוסף. לאחר שנה מועברים כל הלקוחות למסלול ללא הגבלה רגיל בעלות 99 שקל לחודש; הוט מובייל, מצידה, מציעה 2 קווי סלולר ללא הגבלה עם 3 גיגה-בייט גלישה ב-40 שקל לחודש; ורמי לוי מציע מסלול סלולר ללא הגבלה עם 1 גיגה-בייט גלישה ב-19.90 שקל לחודש למשך שנה.

אריאל שרייבר, מנכ"ל YouPhone, אמר כי "המבצע החדש מאפשר למשפחות להוזיל משמעותית את הוצאות הסלולר וליהנות גם ממסלול ללא הגבלה, ומחוויית גלישה מהירה". הוא ציין כי ניתן להצטרף לחברה בסניפי You, מגה, אלונית ודואר ישראל. הוא הבטיח גם כי "אנו עתידים להשיק בקרוב את שירותי דור 4 שלנו, כאשר הדגש יהיה על חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר".