מכשיר הדגל החדש של שאומי, ה-Mi 6, הושק אתמול (א') רשמית בישראל על ידי היבואנית המילטון, ומחירו 2,200 שקל. המכשיר הגיע כחודשיים לאחר השקתו בעולם, והוא מהווה תחרות ישירה למכשירי הדגל של היצרניות הגדולות אפל, סמסונג ו-LG, כמו גם ל-OnePlus 5, שעולה כאן יותר ממנו.

Mi 6 מציע שבב Snapdragon 835 של קוואלקום יחד עם לא פחות מ-6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה (RAM) ו-64 או 128 ג'יגה-בייט של אחסון פנימי. המסך בגודל 5.15 אינץ' נותר ברזולוציית Full HD, ולפי החברה יודע להתאים את עצמו לתנאי הסביבה עם בהירות מרבית של 600 ניט ובהירות מינימלית שיכולה להגיע לניט אחד בלבד בשעות הלילה, כשרוצים להימנע מתאורה שיכולה להזיק לעיניים או לשינה.

העיצוב של Mi 6 מוגדר על ידי החברה כתלת-ממדי: שלד ממתכת אל-חלד שעטוף מכל ארבעת הכיוונים בזכוכית בסגנון 3D, והוא מגיע בעובי של 7.45 מ"מ בלבד.

Mi 6 מגיע עם שתי מצלמות 12 מגה-פיקסל מאחור, כאשר אחת מהן מצוידת בעדשת טלפוטו צרה שמספקת בין השאר זום אופטי של x2, והשנייה מציעה עדשת זווית רחבה, f/1.8, וכן מייצב תמונה אופטי בעל ארבעה צירי תנועה, והיא מלווה חיישן כפול-גוונים. צמד המצלמות הזה יכול לצלם סרטוני וידאו באיכות של 4K. המצלמה הקדמית היא ברזולוציה של 8 מגה-פיקסל. עוד הוא מגיע עם סוללת 3,350 מיליאמפר/שעה עם תמיכה בטעינה מהירה וכן הוא חסין להשפרצות מים.

הכתבה התפרסמה במקור באתר TGspot

עוד ב-TGspot:
סקירה: שלושה רמקולים ניידים לים או לבריכה
סקירה: Gekkopod - חצובה גמישה