אין תמונה
כך ייראה המכשיר. סמסונג גלקסי מיני מתוך התמונה שדלפה

רבים מחכים בקוצר רוח לליין מכשירי השוק הגבוה מבית סמסונג לשנת 2012 ובראשם כמובן מכשיר הדגל סמסונג גלקסי S3. אבל סמסונג כמו גם חלק מהיצרניות המתחרות מנסה להיכנס גם אל ליבם של המשתמשים "הפשוטים" קרי- השוק הנמוך, שמסתפק במכשירים חלשים ובאופן טבעי גם זולים ובכך מתאימים ליותר נתחי שוק וליותר משתמשים.

מכשירים שכאלה מומלצים בעיקר לאנשים "חדשים" בתחום הטלפונים החכמים, להורים שרוצים שילדיהם לא יסתובבו עם מכשיר שקורץ לגנבים וכל האחרים שלא זקוקים למכשיר חכם מידי אך עדיין רוצים שיכלול מפרט מספק ומעל לזה הבסיסי. אז אם אתם מאלה המחפשים מכשיר סמארטפון זול, נבשר שהענקית הקוריאנית סמסונג תשיק בקרוב מכשיר המשך לגלקסי מיני המצליח.

לפי אתר הטכנולוגיה Gsmarena שחשף תמונה ומידע על חלק מתכונות המכשיר, בגלקסי מיני העונה לשם גלקסי מיני 2 (Galaxy Mini 2) תוכלו למצוא מספר שדרוגים, כמו המעבד, ששודרג מ-600Mhz ל-800Mhz, המסך יהיה מסוג ה-TFT שבדגם הראשון היה בגודל 3.1 אינצ'  ועתה שודרג לגודל 3.3 אינצ', גם רזולוציית המסך שופרה ושונתה מ-240×320 לרזולוציית 480×320 (או בשפה הטכנית- HVGA). המצלמה ככל הנראה, לא תשודרג, ותכלול חיישן של 3 מגה-פיקסל (ככל הנראה ללא פוקוס אוטומטי).

המכשיר יכיל 3GB של אחסון פנימי, ויריץ את מערכת האנדרואיד בגרסת 2.3. המיני 2 יגיע עם תוכנת המסרים חוצת הפלטפורמות של סמסונג ה-ChatON. המיני 2 ייחשף ככל הנראה בתערוכת הסלולר הגדולה בברצלונה, MWC 2012, שתחל ב-27 בפברואר ותימשך עד ה-1 במרץ. שם נגלה פרטים נוספים אודות המכשיר, מועד השקתו העולמית, את מחירו ועוד. נציין כי מחיר הגרסה הראשונה של סמסונג גלקסי מיני שהושקה לפני מספר חודשים עומד על כ-750 שקלים בחנויות פרטיות בישראל.

>> לכתבות נוספות באתר TGspot

>> 7 דברים שחייבים לבדוק לפני שקונים מחשב