אין תמונה
הוא קפץ למים כדי להציל את הסלולרי, היא קפצה כדי להציל אותו

 

 

צעיר בן 26 ממינסוטה, ארה"ב, טבע למוות אחרי שקפץ לתוך נהר שיקגו, זאת מסיבה מעצבנת במיוחד – כדי להציל את הטלפון הסלולרי שלו שנפל למים. מה שמעצבן אפילו יותר, הוא ששני חבריו, צעיר וצעירה נוספים, בני 23 ו-21 בהתאמה, קפצו לנהר אחריו כדי להצילו וטבעו גם הם.

עוד NEXTER כל הזמן בעמוד הפייסבוק

לפי דיווח כוחות ההצלה שהגיעו למקום, הצעיר הפיל את המכשיר שלו לתוך הנהר זמן קצר אחרי חצות. לדבריהם, הוא טיפס על המעקה כדי לנסות לתפוס אותו אך החליק וצנח אל תוך המים הקפואים. שני חבריו שכאמור ראו אותו נופל, קפצו אחריו.

אנשים נוספים שהיו באזור ושמעו אותם זועקים לעזרה מתוך המים, התקשרו למשטרה והזמינו אמבולנס. "דיברתי עם אחד מהאנשים שצעקו מתוך המים", סיפר, לואיס, עד הראיה שהזעיק את כוחות ההצלה. "שאלתי אותו האם יש איתו במים אנשים נוספים והוא אמר שהחבר והחברה שלו במים, והוא לא מצליח למצוא אותם".

צוללנים של המשטרה ומכבי האש חיפשו אחר השלושה במים הקפואים, והצליחו למצוא את שני הצעירים במצב קשה. הצעירה שטבעה לא נמצאה עדיין, וכבר מספר ימים שהצוללנים מחפשים את גופתה. בן ה-26, שהיה כזכור זה שזינק אחרי המכשיר שלו, מת בבית החולים, כאשר מצב חברו הוגדר כאנוש אך יציב. החוקרים עדיין מנסים להבין איך קרה שצעיר זינק לנהר כדי להציל טלפון סלולרי.

כוחות ההצלה מחפשים את גופת הצעירה
כוחות ההצלה מחפשים אחר הצעירים

כוחות ההצלה מחפשים את גופת הצעירה
צוללן בנהר הקפוא
כוחות ההצלה מחפשים את גופת הצעירה

 

>> התעסקה עם הסלולרי ונפלה לים

>> אפליקציה מקוממת: ניתוח פלסטי ושאיבת שומן לילדות