אחד הסמארטפונים המעניינים והמדוברים בעולם בשנה האחרונה מגיע מחר (ה'), לישראל. לפני זמן קצר הודיעה אורנג' על תחילת שיווקו של LG G-Flex, הסמארטפון הראשון בעל מסך קעור וגוף נוגד שריטות, שרק בשבועות האחרונים החל להימכר במדינות ראשונות מחוץ לקוריאה, ביתה של היצרנית.

G-Flex הוא דגם נועז למדי, המשלב מפרט עוצמתי עם טכנולוגיות חדשות ומעניינות. הוא כולל מסך בגודל 6 אינצ' בעל קימור המקנה לו צורה דומה מעט לשפופרות הטלפונים המסורתיים והופך את הדיבור בו לטבעי יותר. צידו האחורי עשוי מחומר מיוחד המסוגל להתאחות משריטות קלות תוך כמה דקות. בנוסף, כפתורי עוצמת השמע וההדלקה/כיבוי של המכשיר ממוקמים בגבו, מה שלטענת החברה הופך את השימוש לנוח יותר.

עוד NEXTER כל הזמן בעמוד הפייסבוק

צביקה שיינפלד, סמנכ"ל החטיבה הקמעונאית של פרטנר, הסביר את התחלת שיווק המכשיר ברשת בראשוניות כחלק מתוכנית "להיות תמיד הראשונים להביא לקהל לקוחותינו פתרונות תקשורת מובילים ואת המוצרים החדשניים ביותר, תוך חווית שירות ומכירה איכותית".

גיא דה פיצ'וטו, מנכ"ל רונלייט דיגיטל, הסביר כי הייבוא המהיר של המכשיר לישראל נעשה "במסגרת הגדרתה של ישראל כשוק אסטרטגי המקבל עדיפות בכל הנוגע למועד השקתם של מוצרים חדשים ביחס לעולם, נמשיך להביא ללקוחותינו בארץ את הבשורות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר". ואילו זיו קוריצקי, סמנכ"ל השיווק של LG ישראל, הוסיף כי "אנו בטוחים כי הצרכנים הישראלים יקבלו בהתלהבות את הG--Flex, היוצר חוויית משתמש עילאית בעזרת חדשנות טכנולוגית".

מחירו של המכשיר ברשת עומד על 3,999 שקל בתשלום במזומן או עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי. בשבועות הקרובים צפוי המכשיר להגיע גם לחנויות אחרות.

>> מחצנו את הטלפון הגמיש של LG

>> שיר אלמליח וספיר סבח יסבכו אתכם בפייסבוק