גלקסי S6 Edge, בעל המסך המתעגל לשני הצדדים, הוא אחד המכשירים הייחודיים והמתקדמים בעולם. אבל למקרה שזה לא מספיק כדי לגרום לכם לרצות לשלם עליו יותר מ-4,000 שקל, הכריזה הבוקר (ג') סמסונג על מהדורה מוגבלת שלו המעוצבת במיוחד לאוהדי גיבור-העל איירון מן.

גרסת איירון מן לגלקסי S6 Edge (צילום: Samsung)
גלקסי S6 Edge בגרסת איירון מן | צילום: Samsung

גרסת איירון מן למכשיר הדגל של סמסונג מעוצבת בצבעי אדום-זהב האופייניים לו, עם חריטה של פניו על הצד האחורי של המכשיר ומגן שקוף שלא יסתיר אותה. גם מערכת ההפעלה של המכשיר מעוצבת בהשראת איירון מן, בצבעי אדום-זהב, עם רקעים תואמים ועם אייקונים המיועדים ליצור מראה עתידני כמו הממשקים ההולוגרפיים שגיבור העל משתמש בהם.

גם ערכת המכשיר במהדורה המוגבלת מעוצבת במיוחד, עם חריטת פניו של איירון מן על הקופסה ומטען אלחוטי המעוצב בהשראת ה-Arc Reactor - מקור האנרגיה לציוד של איירון מן. 

החברה אמרה כי המכשיר, שנוצר במסגרת שיתוף הפעולה בינה לבין חברת הקומיקס Marvel לקידום סרטי "הנוקמים" ושאר גיבורי העל, יימכר החל ממחר בקוריאה הדרומית ובחודש הבא גם בסין והונג-קונג. מחירו לא פורסם, אך בהתחשב בעובדה שמדובר בגרסה היקרה יחסית של המכשיר - עם 64 גיגה-בייט אחסון (היקרה ביותר מגיעה עם 128 גיגה-בייט) - לא מדובר כנראה במכשיר זול.

 

פנינו לסמסונג ישראל לשאול מה הסיכוי שהמכשיר יגיע לארץ, ונענינו כי החברה בודקת את האפשרות ובכל מקרה, אם יוחלט להביא את המכשיר לארץ הוא יגיע בטיסת סולו, בדיוק כמו גיבור העל עליו הוא מבוסס, ותוך תעלולי אקרובטיקה להתחמקות ממטוסי חיל האוויר הישראלי והטילים מעזה.