בעוד כשלושה שבועות תיערך תערוכת MWC בברצלונה, במסגרתה יציגו כמה מיצרניות הסמארטפונים הגדולות בעולם את מרכולתן לשנה החדשה. אחת מהחברות שצפויות להציג בתערוכה היא חברת Huawei הסינית, שאמנם לא תחשוף את מכשיר הדגל שלה, אבל כן תחשוף את הסמארטפון המתקפל הראשון מתוצרתה.

הטרנד החדש?

כבר לפני קרוב לשבועיים יצא ריצ׳ארד יו, מנכ״ל וואווי, בהצהרה בה הזמין את הקהל הרחב להצטרף אליהם לברצלונה, שם הם ישיקו את הסמארטפונים הראשונים שלהם אשר תומכים ברשת 5G, ובעלי מסך מתקפל. 

כעת, אותה הצהרה מקבלת חיזוק רשמי אף יותר, באמצעות ציוץ בטוויטר המלווה בהזמנה לאירוע שתקיים וואווי במסגרת תערוכת MWC. כיאה להודעה פרסומית שנועדה לייצר בעיקר עניין, וואווי לא חושפת יותר מידי אינפורמציה על המכשיר המסקרן, אבל היא כן מציגה בתמונה את מה שמסתמן כמכשיר המתקפל, שצורתו בהחלט משונה.

מידע בנוגע למפרט הטכני של המכשיר המתקפל טרם ידוע, אבל מה שבטוח הוא שוואווי ממש לא תהיה לבד השנה בגזרת המכשירים המתקפלים; לאחרונה הציגה שיאומי את המכשיר המתקפל שלה בוידאו. במבט ראשוני הוא נראה כמו טאבלט ממוצע, אבל ברגע שמסובבים אותו לצד ומקפלים את 2 הדפנות שלו – מקבלים סמארטפון, והרי לכם הקסם מאחורי מכשירים מתקפלים.

פורסם ב-Geektime

עוד ב-Geektime

עכשיו כשנגמרו החגיגות, הנה 6 אתגרים שעומדים בפני המנכ”ל החדש של אינטל
אפל נגד פייסבוק וגוגל: כל מה שאתם צריכים לדעת על הקרב החדש

גם סמסונג הציגה בסוף 2018 את הגלאקסי X? F? הטייק שלה על הנושא. בכל מקרה, תחשוף וואווי את המכשיר המתקפל שלה ב-24 בפברואר בשעה 14:00 (זמן ברצלונה), ואנחנו נהיה שם כדי לעדכן אתכם בזמן אמת.