תפקידם הגובר של המכשירים הניידים בחיינו הופך אותם למתווכים בינינו לבין העולם. רק בשנה האחרונה עבר מספר הטלפונים הסלולריים את אוכלוסיית כדור הארץ. כמעט אין דבר היום שאנחנו עושים בלי "להתייעץ" עם הסמארטפון - אך חברות רבות עדיין לא יודעות איך להתייחס למכשיר. האם הוא אמור לשמש אותנו לעבודה? לבילויים? או להכל יחד?

Go Mobile 2015
Go Mobile 2015

שאלות אלו ואחרות יידונו ביום רביעי במסגרת ועידת Go Mobile 2015 של מידע כנסים בשיתוף NEXTER, שתיערך במלון דיויד אינטרקונטיננטל בתל אביב.

בכנס ידברו בין היתר מנכ"ל משרד התקשורת, אבי ברגר, שיספר על תפקידו של הדור הרביעי בשוק התקשורת, מנכ"ל יופון אריאל שרייבר שידבר על מפעילות הסלולר הווירטואליות, גבי זודיק, מוביל פרויקט המחשוב הקונטקסטואלי ב-IBM, איתן רייסל מגוגל ישראל, ענת נתיב ואחיה פריד מ-Cal, אלעד גולדנברג מ-eBay ישראל יוסי פליישמן מסמסונג ישראל, גלעד בכר מ-Moburst ומשה חוגג, מייסד ומנכ"ל Mobli והאיש שהמציא את אפליקציית Yo.

את הכנס ינחה דרור גלוברמן, עורך NEXTER ומגיש "אנשים", שיראיין על הבמה את מנכ"לית פייסבוק ישראל עדי סופר תאני ויארח את בכירי תחום התחבורה בישראל לפאנל על התחום שבו אנחנו לא מפסיקים לחדש ואת זוכי תחרות האפליקציות StarApp של NEXTER ובנק הפועלים. פאנל אחר, שיארח אלדד ויינברגר, משנה למנכ"ל מאקו, ידון בניהול מותגים במובייל.

אם עדיין לא נרשמתם לכנס, תוכלו לעשות זאת כאן.