רגע לפני סוף החופש: ב-23 באוגוסט תציג סמסונג רשמית את גלקסי נוט 8, שיחליף את גלקסי נוט 7 ואמור לשים סוף לסאגת הסמארטפונים המתפוצצים של החברה.

בסוף השבוע הוציאה החברה הזמנה לאירוע שתערוך בניו-יורק, כשבוע לפני תערוכת האלקטרוניקה IFA בברלין שבה נהגה להציג את מכשיריה בשנים עברו. גם השנה יזכו באי התערוכה לשחק עם המכשיר החדש, אלא שהוא לא ייחשף בה, אלא באירוע נפרד.

מי שאין לו כוח לחכות לאירוע, ודאי ישמח לדעת שרוב הפרטים על המכשיר כבר הודלפו, ואין כמעט שום סיבה לחשוב שההדלפות אינן נכונות. בסוף השבוע פרסם אתר BGR תמונות הדמיה של המכשיר שנוצרו על ידי יצרנית כיסויי המגן Ghostek לפי השרטוטים שהעבירה סמסונג לחברות מסוגה כדי לייצר מראש כיסויים למכשירים החדשים, ואת התוצאה אפשר לראות למעלה.

כפי שניתן לראות בתמונה, נוט 8 מעוצב בדומה לגלקסי S8, או ליתר דיוק S8 פלוס. למעשה, הוא זהה לו כמעט לחלוטין מלבד התמיכה בעט סטיילוס והמצלמה האחורית הכפולה שלפי השמועות היתה אמורה להיכלל במקור גם בסמארטפון הדגל של סמסונג למחצית הראשונה של השנה, אלא שהוחלפה ממש ברגע האחרון מסיבה לא ידועה.

המכשיר החדש צפוי להגיע עם המעבדים החזקים ביותר של קוואלקום או סמסונג (תלוי במדינה), זיכרון עבודה בנפח 6 גיגה-בייט וסוללה בקיבולת 3,300 מיליאמפר/שעה - פחות מהדור הקודם, כחלק מהפקת הלקחים של סמסונג מפרשת הסוללות המתפוצצות.

כאן ב-NEXTER נדווח מאירוע החשיפה בזמן אמת בשעות הערב.