פחות מחודש נותר עד לחשיפת מכשיר הדגל הבא של סמסונג, גלקסי נוט 8 - אבל אם אין לכם סבלנות, אתם יכולים כבר עכשיו לדעת איך הוא ייראה.

התמונה למעלה הודלפה על ידי אוון בלאס, כתב VentureBeat ואחד האנשים המקורבים ביותר לתעשיית הסלולר, שמצליח לדעת הכל על מכשירים עתידיים כבר כמעט עשור. לכן, אין סיבה לפקפק בכך שגם הפעם התמונות שהוא משתף אמינות.

ואם להסתכל לא מספיק לכם ואתם רוצים גם פרשנות על מה שרואים פה, הנה שני הגרושים שלנו:

העיצוב של נוט 8 הוא בדיוק מה שניתן היה לצפות לו: מצד אחד נראה כמו גרסה מוגדלת של גלקסי S8, עם המסך הקמור והשוליים הדקיקים, ומצד שני הוא מלבני יותר - בדיוק כמו דורות קודמים של גלקסי נוט בהשוואה למכשירי הגלקסי S המקבילים.

מאחור ניתן לראות את מנגנון הצילום הכפול שעליו היה מדובר עוד לפני השקת גלקסי S8, ושאצל יצרניות גדולות אחרות (כמו אפל, LG, וואווי) כבר הפך לסטנדרט. לצד שתי העדשות מבזק, ובצמוד לו, לצערנו, סורק טביעות האצבע עם המיקום הכי לא הגיוני בתבל.

כמובן שבתמונה נראה גם העט, שהשינויים בו לעולם לא גדולים אך הוא הסיבה המרכזית לקיומו של המכשיר הזה ב-2017, כשלגלקסי S8 יש גרסה בעלת גודל דומה (6.2 אינצ').

יש להניח שזו לא ההדלפה האחרונה, למרות שהיא לא משאירה כמעט אף פרט לדימיון, ושבשלושת השבועות הקרובים (שבאופן פרדוקסלי באים מייד אחרי שלושת השבועות של "בין המצרים") נקבל גם סרטונים של אנשים משחקים במכשיר ומראים אילו שינויים מסעירים אפשר למצוא בממשק שלו (נניח, אייקונים חדשים לאפליקציות של העט - מדהים!!!).