זינגה, מפתחת המשחקים שרכשה את Draw Something, מוציאה מספר עדכונים חינמיים למשחק עבור פלטפורמת ה-iOS. ביניהם, אפשרות לשתף את הציורים בפייסבוק ובטוויטר וגם לשוחח בצ'ט עם השחקן שמולכם.

דן פורטר, סגן נשיא זינגה מובייל בניו יורק ולשעבר מנכ"ל חברת OMGPOP שפיתחה את Draw Something הודיע אמש (ד') על שלל הפיצ'רים החברתיים שנכון לעכשיו זמינים רק עבור מכשירים שמריצים את מערכת ה-iOS כשאותו עדכון למערכת האנדרואיד יהיה זמין כבר בימים הקרובים.

Draw Something (צילום: באדיבות "אנשי הפרחים בישראל", אילוסטרציה - ארכיון)
אם הציורים שלכם נראים כך, אז החברים בפייסבוק בטח ישמחו לראות אותם. אחרת... | צילום: באדיבות "אנשי הפרחים בישראל", אילוסטרציה - ארכיון

"אני רואה את האפשרויות האלה כחיזוק לקשרים החברתיים", אמר פורטר, "הקשרים האלה הם מה שגורם להמשכיות של המשחק".

עד היום, כדי לשתף את התמונות עם החברים המשתמשים נאלצו לצלם את המסך של המכשיר באמצעות לחיצה על כפתור הבית ומקש הנעילה של האייפון ביחד ורק לאחר מכן לשתף את התמונה ברשתות החברתיות. תהליך ארוך יחסית בעולם המהיר של היום.

ניכר כי מפתחת המשחק מנסה לשים דגש על החברתיות שלו ולא על התחרות או הציור. בטח  לאור העובדה שהבעלים החדשים, זינגה, מבססת את כל המודל העסקי שלה על משחקים חברתיים. 

העדכון מגיע במקביל לנתון לא מעודד שנחשף בימים האחרונים. על פי האתר  AppData שמודד שימוש באפליקציות, מספר השחקנים היומי של Draw Something צנח מ-14.6 מיליון בשיא ל-12.1 מיליון שחקנים ביום בשבועות האחרונים.

>> הסמח"ט המכה כובש את Draw Something

>> גלשנים וסוכה: הצצה למשרדים החדשים של גוגל בחיפה