כל יצרניות הסלולר הגדולות - ולמען האמת גם הקטנות - כבר חשפו את מכשירי הדגל שלהן ל-2018, חוץ מאחת - LG. אמש (ג') אישרה היצרנית הקוריאנית כי תחשוף את המתחרה שלה לגלקסי S9 ושאר המכשירים שיצאו לאחרונה בעוד שלושה שבועות - באירוע שייערך בניו-יורק ביום רביעי, ה-2 במאי, ובאירוע נוסף בקוריאה ב-3 במאי.

החברה חשפה כי שמו של המכשיר יהיה G7 ThinQ - שם שלפיו אפשר כבר להבין שהוא לא "סתם" ממשיך את סדרת G שלה מהשנים האחרונות, אלא מוסיף בינה מלאכותית, כפי שהיה בגרסה המשופרת ל-V30 שחשפה החברה בתחילת השנה.

הפרטים היחידים שציינה החברה לגבי החידושים ב-G7 ThinQ היו שהבינה המלאכותית תשפר את יכולות הצילום והזיהוי הקולי שלו ושהוא יתקשר עם מכשירי חשמל ביתיים שלה - אך מהדלפות של עיצוב המכשיר, כמו של ynet וכמו זו שפורסמה השבוע על ידי אתר AndroidHeadlines, ניתן ללמוד עליו דברים נוספים.

הוא יגיע עם מסך שמתפרש כמעט מקצה לקצה, עם מגרעת בראשו המאכלסת את המצלמה והחיישנים; המצלמה האחורית שלו תגיע עם שני חיישנים בתצורה אנכית (לעומת אופקית במכשירים הקודמים שלה); וחיישן טביעות האצבע יישאר מאחור, ולא יעבור אל תוך המסך. כמו כן, מהתמונות נראה שלמכשיר נוסף כפתור פיזי להפעלת העוזרת הקולית של LG, כפי שעשתה סמסונג בגלקסי S8 ו-S9.