11 יום בדיוק (ממש על השעון - יום ראשון 26 בפברואר, 13:00 שעון ישראל) נותרו עד האירוע של LG בברצלונה, בו תציג את G6, הדור החדש של סדרת הדגל שלה בסמארטפונים, שמצד אחד הצליחה מאוד בישראל ומצד שני חטפה גם לא מעט ביקורת. בינתיים, מצטברים עוד ועוד פרטים לגבי המכשיר, שמצביעים על עבודה קשה מצד LG בניסיון לנצח סוף סוף את המתחרה המקומית סמסונג בקרב על סמארטפון האנדרואיד הטוב בעולם.

הפרטים האחרונים מגיעים מהחברה עצמה, ששלחה אמש הזמנה לעיתונאים עם שני טיזרים:

זה שקל יותר להבין הוא "עמיד יותר. תחת לחץ" - די ברור שהשורה הזו רומזת לכך שהמכשיר החדש יהיה עמיד למים, ויצטרף בכך למכשירים של סוני, סמסונג ואפל;

הטיזר המסתורי יותר הוא "אמינות. וי, וי, וי" - כלומר, שלושה סימוני וי שהחברה כביכול סימנה על טופס של משימות בתחום האמינות. הסברה הרווחת ברשת היא שמדובר ברמז נגד סמסונג, שלא בדקה מספיק את מכשיר הנוט 7 שלה, מה שגרם לפגיעה בתדמיתה שהשכנה (משרדי שתי החברות נמצאים סמוך לנהר בסיאול) בהחלט מתכוונת לנצל.

אבל יכול להיות שהכוונה היא שהחברה מבטיחה שלושה סוגי אמינות: בלי בעיות גוף כמו סוללות מתלקחות או מסכים נשברים, בלי סוללה שנגמרת באמצע היום ובלי בעיות של "מוות פתאומי", כמו אלו שעליהם ספגה את רוב חיצי הביקורת בדגמים הקודמים.

ההערכה האחרונה מגובה גם על ידי הסרטון שנמצא בהמשך, בו מצוין שהמכשיר בא לפתור את בעיית המסכים המתנפצים. כמו כן, חיזוק נוסף להערכה הזו הגיע בשבוע שעבר בדמות דיווח לפיו ב-G6 תהיה אפליקציה שתאבחן ותעזור למשתמשים לטפל בבעיות בסמארטפון בעצמם.

בסרטון הזה מצוין, מלבד ההתייחסות למסכים נשברים, גם שהמכשיר יכיל מסך גדול יותר בגוף קטן יותר, כפי שכבר דיווחנו בחודש שעבר.

דיווחים נוספים לגבי מכשיר הדגל הבא של LG מדברים על כך שכדי להשיג את העמידות במים (ואבק), נאלצה החברה לוותר על היכולת לשלוף את הסוללה, שהיתה אחת מנקודות המשיכה העיקריות של מכשירי LG מאז שסמסונג עברה לייצר סמארטפונים עמידים במים עם סוללות שאי אפשר לשלוף.

פרט אחר שנחשף על ידי החברה עצמה הוא כי המכשיר יכיל מעבד אודיו (DAC) חדש ומתקדם מאוד - תכונה שכבר שולבה במכשירי סדרה V של החברה ולא זכתה לתשומת לב רבה למרות שאיכות הקול בהאזנה לסמארטפון חשובה מאוד לאנשים רבים.

כאמור, המכשיר יוצג באירוע שייערך ב-26 בחודש בשעה אחת לפי שעון ישראל. אנחנו נהיה שם ונציג את כל החידושים.