אין תמונה
סרטוני השבוע

מי שעדיין לא ראה – הפתיח החדש לסימפסונים, לכבוד מעברם לשידורים באינטרנט. ועכשיו כולם יכעסו על כך שעוד מוסד ציבורי נהרס.

מי שעדיין לא ראה את הילד הזה מתאושש מהמפגש שלו עם גז צחוק, לא ראה ילד הפוך מעולם. סרטון חובה.

אתרי השבוע

רגע לפני שהוא נסגר, שווה להציץ ב-T-shirt Hell, האתר שמוכר את החולצות הכי פוגעניות וגסות ברשת. בכדי לרדת לתהומות העמוקים ביותר, כדאי להסתובב באתר, לראות את החולצות שלהם לתינוקות ואת ה'דוגמניות' הממש לא צנועות שלהם.

ואם כבר ללכת לגיהנום – אז המפה הזו מרכזת את מיקומי נפגעי תרמיתו של ברני מאדוף. שימו לב – בישראל אין כאלו. ממש אנטישמי, המאדוף הזה.

אבל אם הולכים, למה לא ללכת הכי רחוק שיש? אלו תשעת המקומות הקיצוניים ביותר בעולם, למקרה שאתם רוצים לצאת לחופשה ובאמת להתרחק מכל הבלגן בארץ.

קומיקסי השבוע

"פשטידת תמנונים", בניגוד לשמו המתמיה, עוסק בחייה הפשוטים של בחורה בניו-יורק. אין קסם, מדע מטורף או תמנונים – רק מישהי קצת מבולבלת מול עולם מבולבל כפליים.

באותו הסגנון, "נערות עם רוגטקות" עוסק גם בכתבת ניו-יורקרית אמיתית, אבל עם פחות ביישנות והרבה יותר רווקה-מזדקנת. וקקטוס מדבר, לא ברור למה.

משחקי השבוע

ל-"המשחק בחלל" אמנם אין שם מאוד אינפורמטיבי, אבל זה משחק עם עומק מפתיע. הבסיס פשוט – לשאוב משאבים מאסטרואידים, להגן על תחנות הכוח. עם הזמן תגלו שעד כמה שזה נשמע פשוט, לא קל להחזיק באימפריה משגשגת.

"איפה" (קישור להורדה) – מבוך קטן ואווירתי. אחלה דרך להעביר כמה דקות כדי להרגע.

עוד

מי שפספס את הידיעה על האבא הטרי הזה, פספס את אחד מהסיפורים התמוהים ביותר שנשמעו. ככה זה, כשילדה בת 15 נכנסה להריון מילד בן 13, התוכניות הפיננסיות שלהן בעיקר תלויות בכסף הכיס שההורים ייתנו.