אין תמונה
זה לא עובד.

הבחירות שהיו אמורות להתקיים ביום שלישי למפלגת העבודה בוטלו עקב תקלה טכנית בכל 275 הקלפיות.

פייסבוק משיקה שירות חדש בשם Facebook Connect– תוכנה שמתלבשת על המחשבים של חברכם וממליצה על אתרים בהם הם גולשים ועלולים לעניין אתכם.

נתח השוק של דפדפן האינטרנט אקספולרר הגיע לשפל חדש. רק 70 אחוזים מהגולשים באינטרנט משתמשים באינטרנט אקספלורר כדפדפן ברירת המחדל שלהם. מאידך, 21 אחוזים גולשים דרך פיירפוקס. גוגל כרום מדשדש מאחור עם 0.87 אחוז מהמשתמשים. משלחת חיפוש יצאה אחרי שמונת האחוזים הנותרים.

הנה סרטון מתחילת שנות ה-90 המסביר למשתמשים מתחילים כיצד משתמשים בעכבר המחשב ואיך גולשים באקספלורר, 3.0 למי שתהה. נוסטלגיה במיטבה.

על פי דיווחים בוושינגטון פוסט, אפל שחררה הודעה ללקוחותיה להתקין אנטי וירוס על מחשביה החדשים. אחרי נבירה באינטרנט התברר שהכתבות שקריות ומדובר בהודעה ישנה מהאתר של אפל שעברה עריכה פוטושופית.

איש אחד הגיש נגד אפל תביעה משפטית בטענה שהפרסומות החדשות של אפל לאייפון שקריות. בכתב התביעה נכתב שאפל מציגה את האייפון החדש כמהיר יותר וזול יותר מהדור הקודם, למרות שזה לא באמת נכון. זו אינה הפעם הראשונה שמוגשת תביעה נגד אפל בטענה לפרסום שקרי. באפריל השנה הוגשה נגד אפל תביעה על כך שהפרסומת למקבוק מטעה. הפרסומת נאמר שלמקבוק יש "מיליון צבעים" כשבפועל מסכי ה-LCD שלה מציגים 262,144 צבעים בלבד.

ה"אובמה גירל" – הבחורה שפיזזה ושרה בסרטון ביוטיוב אודות אהבתה לאובמה, קיבלה גרסה עברית. הכירו את “אסולין גירל". הסרטון מציג בחורה ש"קרועה" על המועמד לליכוד, שגיב אסולין ולא יכולה שנייה בלעדיו.

יוטיוב בודקים את האפשרות לשדר סרטי HD באיכות מלאה והעלו לרשת סרטון הדגמה למה שבקרוב נוכל גם אנחנו לעלות לאתר.