אמזון ורוביו משיקות שתי ציפורים במכה אחת - גם חנות אפליקציות חדשה למשתמשי אנדרואיד וגם גרסה חדשה לציפורים הזועמות תחת המותג Rio . שתי החברות עושות השקה משותפת כאשר את הגרסה החדשה של המשחק יהיה ניתן להוריד באופן בלעדי מהחנות של אמזון, לפחות בימים הקרובים.

העלילה הפעם מתחילה כשהציפורים נחטפות ומגיעות לריו דה ז'נרו בברזיל. הן מצליחות להשתחרר מהשבי ומתחילות לחפש את שני החברים שלהן, תוכים מסוג מקאו, בשם בלו וז'וול שהם גם הגיבורים בסרט אנימציה חדש שעתיד לצאת באמצע חודש אפריל הקרוב תחת אותו מותג.

הגרסה החדשה של המשחק כוללת 60 שלבים שונים ואת כל אותם פעולות שהופכות אותו ללהיט. גם הפעם המטרה היא לחסל את החזירים ולזכות בכמה שיותר נקודות כאשר בחברת רוביו המפתחת של המשחק, מבטיחים כי יהיו עדכוני עלילה במהלך השנה. בנוסף, כוללת הגרסה החדשה גם פירות נסתרים חדשים וקרב בוסים מרהיב. 

בעלי האייפון המעוניינים להתנסות בגרסה החדשה של המשחק יכולים להוריד אותה מחנות האייטיונס במחיר של 99 סנט ואילו משתמשי האנרואיד יאלצו לחכות, היות והחנות של אמזון עדיין לא זמינה בישראל.

ההחלטה להשיק גרסה חדשה של משחק כל כך פופולארי בחנות חדשה הזמינה רק ללקוחות בארה"ב נראית תמוהה, במיוחד לאור העובדה שיש לגוגל חנות הפתוחה לכל העולם. המכורים הישראלים שבכל זאת מסרבים לחכות, יכולים  להירשם תחת כתובת אמריקאית ולהוריד את המשחק.

>> קונאן או'בריין משחק באנגרי בירדס בגודל טבעי