מרגע שהתחילו השמועות על החיסול ועוד לפני ההכרזה הרשמית של אובמה הטוויטר כבר התפוצץ: רשת המיקרו בלוגינג דיווחה על 12.4 מיליון ציוצים בכל שעה, עם 4,000 טוויטים בכל שנייה ו-5,106 ציוצים בשנייה ברגעי השיא, בזמן נאום אובמה.

מרבית הטרנדים בטוויטר עסקו בבן לאדן ובנושאים שקשורים אליו. טרנד משעשע שנראה אתמול היה ג'ק באוור, כוכב הסדרה 24, אנשים החליטו שדווקא הוא זה שאחראי על החיסול, אחד המצייצים הציע: "עכשיו אנחנו יודעים מה ג'ק באוור עשה מאז ש-24 הסתיימה" .

גם בן לאדן עצמו התחיל לצייץ: פרופילים חדשים בשמו של הטרוריסט המת נוצרו בטוויטר. הציוצים כביכול מנקודת מבטו של בן לאדן ובעיקר בדיחות על חשבונו. עמוד אחד כזה Ghostosama (אוסאמה רוח רפאים) נוצר רק אתמול ומאז יש לו כבר 41 אלף עוקבים.

אין תמונה
היוש, חזרתי! עמוד הטוויטר שפתחו לבן לאדן

אחד האנשים הפופולאריים ברשת (מלבד בן לאדן) הוא בחור פקיסטני בשם סוהיב אטאר שצייץ על החיסול בטוויטר מבלי לדעת על מה מדובר, גם שמו הפך לטרנד והוא עצמו לכוכב רשת מאוד מבוקש. 

בפייסבוק כבר הספיקו להיפתח אינספור קבוצות חדשות שקשורות לחיסול ולפי מיטב המסורת גם וירוס במסווה של תוכן מעניין. קבוצה בשם: וידאו חדש ומזעזע של מותו של אוסאמה בן לאדן – בלעדי! הצילום האסור (מצונזר) מחיסולו של בן לאדן". לחיצה על הלינק עושה לייק אוטומטי לעמוד ושולחת הזמנה לכל החברים של המשתמש בפייסבוק הרבה לפני שרואים את ה"תמונות המזעזעות". ככה זה נראה באנגלית: SHOCKING NEW video of OSAMA BIN LADENS DEATH!! Exclusive BANNED VIDEO footage of Osama Bin Laden being killed!!!

 

אין תמונה
רוצים לראות תמונות מזעזעות? כן! כן! כן!

גם עמוד המעריצים לחיסול שנפתח אתמול בפייסבוק בשם: Osama Bin Laden is DEAD, הפך ללהיט ויראלי ותוך יום זכה קרוב לחצי מיליון לייקים.

דובר יאהו דיווח על עלייה של 98,550 אחוזים למילת החיפוש "אוסאמה בן לאדן" ועלייה מטאורית למילים אחרות שקשורות לנושא: 11 בספטמבר רשם עלייה של % 1,009 ו-"מפת פקיסטן" עלתה ב-2,594 אחוזים. 

אתרי החדשות בעולם זכו כ-4 מיליון צפיות בכל דקה.

הטרנדים החמים בגוגל גם עוסקים בחיסול ההיסטורי והשאילתות הפופולאריות הן: אוסאמה בן לאדן, אוסאמה בן לאדן מת, אוסאמה בן לאדן נהרג וגופתו של אוסמאמה בן לאדן. כמו כן, רבים מחפשים את אתר החדשות של רשת CNN שמסקרת את הנושא בהרחבה.

שירות המפות - גוגל maps  עדכן את מקום המחבוא והחיסול של בין לאדן וזכה  לפופולאריות רבה.

אובמה בבית הלבן בעת חיסולו של אוסאמה בן לאדן (צילום: חדשות 2)
מחסלים ומצטלמים | צילום: חדשות 2

פורסקוור, הרשת החברתית מבוססת המיקום דיווחה על משתמשים שהתחילו לעשות  צ'ק אין במקומות מוזרים כמו "הקבר של בן לאדן". 

אתר הסרטונים יוטיוב הפך לאחד המוקדים החמים, ודיווח על כ-13 אלף העלאות של סרטונים, ביניהם בעיקר סרטונים של אמריקאים שחוגגים את החיסול.

אין תמונה
כאן הוא חוסל. גוגל Maps

אתר התמונות פליקר שהעלה את את צילומיהם של אובמה עם צמרת מקבלי ההחלטות בזמן המבצע מחדר המצב בבית הלבן, מדווח על יותר מ-600 אלף צפיות בתמונות בשעה הראשונה וכ-13 אלף צפיות בכל דקה אחרי.

גם הסלולריים השתתפו בחיסול:

Instagram אפליקציית אייפון פופולארית לשיתוף תמונות הוצפה בתמונות של אובמה נואם שצולמו ממסכי הטלוויזיה והמחשב, כמו גם פטריוטיות של דגל ארה"ב, ורשמה עלייה של כ-35%.

אתר Path לשיתוף תמונות דיווח על עלייה של יותר מ-20%.

בונוס:

סרטון מצחיק מהסדרה המצוירת פאמילי גאי: