אין תמונה
אולי האהבה שלכם מחכה מעבר לוול?

אין לכם עם מי לחגוג את יום האהבה? לא רוצים לשלם לאתרי הכרויות? בשביל זה אנחנו פה. פייסבוק כבר מזמן הפך לאתר היכרויות אחד גדול, אבל כדי להקל על התהליך ולמצוא ביתר קלות את מי שבאמת מעוניין בקשר רומנטי, הוקמו אפליקציות היכרויות מיוחדות לרשת החברתית, שבה רובנו ממילא מבלים את הזמן. אחד מהשירותים האלה, שעלה לאוויר לאחרונה, הוא Let’sDate, אפליקציה חדשה שתעזור לכם להכיר חבר'ה פנויים בתוך פייסבוק.

האפליקציה היא חינמית, ומה שלא פחות חשוב - מקפידה על הדיסקרטיות של המשתמשים. הודעות על הצטרפות, למשל, לא יופיעו על הקיר של החברים שלכם. השירות מבוסס על תמונות רצות של בני זוג העונים לקריטריונים שאתם הגדרתם, ויעדכן אתכם על מספר החברים המשותפים, יאפשר לכם לראות מי צפה בכרטיס שלכם ומי צירף אותו לרשימת המועדפים.

לאחר שליחת הודעה, יוצר הקשר הופך ממספר רנדומלי לשם משתמש בפייסבוק, שניתן להציע לו חברות או לתקשר עימו ישירות בהודעות פייסבוק.

אפליקציה נוספת שכתבנו עליה לא מזמן היא Dating Book, גם היא אפליקציה חינמית שהוקמה במיוחד לסביבה של פייסבוק. האפליקציה פועלת כאתר היכרויות לכל דבר, והיזמים מבטיחים כי היא מפעילה מנגנונים לאימות הפרטים שהגולשים מזינים, וזאת כדי לדאוג לאמינות גבוהה.

ניסיתם? הכרתם את אהבת חייכם או דווקא התאכזבתם? אנחנו נשמח לשמוע את כל הסיפורים שלכם ממש כאן בתגובות.

>> חמשת אתרי ההכרויות הטובים בישראל