אין תמונה
אזהרה: Huggable הוא לא במקום חברים אמיתיים.

בוקר טוב. איך ישנתם? חברה שוודית הכריזה על פרויקט בשם "דג זהב" שמטרתו לפתח צוללת סולארית. המפתחים מעריכים כי יסיימו את הפיתוח בשנת 2012 ואז כל אחד יוכל לרכוש לעצמו אחת. הכי ג'יימס בונד.

הנה סרטון שבו אבא אחד בונה לבן שלו תחפושת איירון מן שעובדת כמעט כמו חליפת האיירון מן האמיתית. עוד אי אפשר לעוף עם זה, אבל תנו להם זמן.

גולשים גילו כי ל-iPod Touch החדש יש מעבד חזק יותר מהאייפון החדש, מפתחי תוכנה גילו שהטאץ' מצליח להציג דמויות בתלת מימד בצורה טובה יותר מהאייפון.

בטור הקודם סיפרתי לכם על מכונת מחיאת הכפיים של מרטין סמית' שתגרום לאגו שלכם להישאר בשמיים, הפעם יש לנו פיתוח חדש של MIT, Huggable, דובי מחמד. הדובי הרובוטי מכוסה בחיישנים, ידיים מכניות, מצלמה הממוקמת במקום עיניים ורמקול במקום אף. ב-MIT מדגישים שהדובי הוא לא במקום חברים, אלא בנוסף. בכל מקרה, הדובי יודע לזהות כשאתם במצב רוח רע וידאג לעודד אתכם. זולטן בטוח ישמח לקבל דובי כזה בכריסמס.

Lemur Autovision הוא דרך נוספת להראות לילדים שלכם כמה אתם לא סומכים עליהם. זה מחזיק מפתחות למפתח הרכב שמקליט את מספר הקילומטרשהנהג עבר והמהירות הממוצעת של הרכב במהלך הנסיעה האחרונה. כל המידע מועבר הישר אל מסך ה-LCD הממוקם על המפתח. השלט המיותר הזה עולה 80 דולר.
מפתח חדשני המקליט את הרגלי הנהיגה

Creative הוציאה נגן מוזיקה עם עיצוב יצירתי - פרצוף של פרה. הנגן, שקיבל את השם "Moo Player", מציע רדיו FM, מיקרופון ורמקול פנימי בצידה האחורי של הפרה. הפרה החמודה הזו היא לא רק נגן, היא גם מכשיר טמגוצ'י . הנפח המוצע כרגע הוא 2GB בלבד והוא מגיע בארבעה צבעים שונים.