גוגל משיקה שירות חדש - אפשרות להחליף את תמונת הרקע בג'ימייל שלנו לתמונה פרטית מהאלבום בגוגל פלוס.

אין תמונה
ניסיון מוצלח של גוגל להפיץ את גוגל פלוס, הרשת החברתית המקרטעת שלה

גוגל ידועים בשירותים המדויקים והאיכותיים שלהם, החל מתיבות הדואר ועד למסמכים ואפילו לכונן הרשת הווירטואלי שלהם (Google Drive), אחד הדברים היפים במוצרים של גוגל שבהרבה מהם נותנים לנו את האפשרות לעצב את השירות בעצמנו.

למי שלא מכיר, כבר הרבה זמן אתם יכולים לשנות את תמונת הרקע של ג'ימייל, אם אתם מחוברים לחשבון אתם יכולים להכנס לעמוד הבית של גוגל וללחוץ על  Themes  או "שנה תמונת רקע" בחלק התחתון מצד ימין, בשלב הנוכחי אתם יכולים לבחור מתוך תמונות שיש לגוגל להציע לכם אך בשלב מאוחר יותר תוכלו להעלות תמונות רקע מהמחשב שלכם.

התאמה אישית גם לג'ימייל

בבלוג הרשמי של ג'ימייל פורסם פוסט על השקת האפשרות החדשה, כבר מ-2008 האפשרות לעיצוב תיבת הדואר שלנו היה חלק מאוד חשוב מהתהליך והיה ניתן לשנות את העיצוב הפנימי בהתאם לתמונות או Themes שגוגל איפשרו לנו, בהצהרה בבלוג נכתב שבימים הקרובים תעלה האפשרות לעצב את תיבת הג'ימייל שלנו לפי תמונות שנעלה מהמחשב בעצמנו

חיבור לחשבון הגוגל+

כמובן שגוגל לא מדלגים על החיבור המושלם לגוגל+, ניתן להעלות תמונות ישירות מתוך Google+ לעיצוב החדש של תיבת הג'ימייל שלכם, האפשרות הזו ניתנת לכם כדי לחבר בין שני השירותים ואף כדי לעודד אתכם להשתמש בגוגל+, תזכרו שיש הרבה סיבות להשתמש בגוגל+, החל מהעובדה שמדובר ברשת חברתית ועד לעובדה שהשימוש יכול לתרום לנו בתוצאות מנוע החיפוש.

העלאת תמונה מהמחשב או על ידי בחירת כתובת URL

מעבר לאפשרות להעלאת תמונות מתוך המחשב שלנו או אפילו מתוך חשבון הגוגל+ נותנים לנו אפשרות שלישית והיא העתקת כתובת URL של תמונה ושימוש בה כרקע לג'ימייל שלנו, זה יכול לחסוך הרבה זמן, במידה ומצאנו תמונה שאנו רוצים כרקע נוכל ללחוץ "לחצן ימני" ולהעתיק את כתובת התמונה לאחר מכן להדביק אותה ולקבל תמונת רקע חדשה.

צפו בהדגמה של השירות ואיך מפעילים אותו (אם אתם עדיין לא רואים את האפשרות, ייתכן שהחשבון שלכם טרם עודכן וזה יקרה בשבועות הקרובים):

>> לכל הכתבות במדור ה"גלולה האדומה"